Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Biznes w centrum Łodzi

Biznes w centrum Łodzi

Data dodania:
2018-05-25 09:49:53

Łódź w ciągu kilku ostatnich lat przeszła wiele zmian wizerunkowych. Inwestycje pozwoliły na rewitalizację centrum miasta, a deweloperzy prześcigają się w budowie prestiżowych biurowców. Obecnie miasto uznawane jest za jedno z najbardziej przyjaznych dla innowacji.

 

W ciągu paru ostatnich lat w Polsce powstało wiele inwestycji biurowych. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, które się liczy. Obecnie wiele interesujących inwestycji budowanych jest w takich miastach jak Gdańsk, Łódź, Poznań, Kraków czy Wrocław. Deweloperzy dostrzegli tu przede wszystkim niewykorzystany potencjał Łodzi, która leży w samym sercu Polski, a położone nieopodal autostrady sprawiają, że łatwo stąd wszędzie się dostać.

 

Imagine Offices to jedna z inwestycji, która jeszcze czeka na swoje otwarcie. Biurowiec zlokalizowany jest tuż przy samym centrum miasta. Budynek powstał z myślą o łatwym dostępie do transportu publicznego oraz w bezpośredniej bliskości do banku, poczty czy innych usług.

 

Biurowiec Imagine jest odpowiedzią na zmieniający się świat biznesu. To nowe środowisko pracy dedykowane nowoczesnym biznesom i firmom z sektora energetyki, IT czy nowych technologii. W skład inwestycji wchodzą dwa, sześciopiętrowe budynki biurowe, które zostały przystosowane pod kątem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Biurowiec zapewnia także szereg udogodnień: miejsca parkingowe, stanowiska rowerowe, powierzchnie handlowe oraz obszary zielone.

 

Inwestor przemyślał także kwestię rozplanowania wnętrza. Oferowane są układy gabinetowe, popularne open space, układy mieszane oraz sale konferencyjne. Ma to na celu dopasowanie się do profili firm, które bardzo często potrzebują dostępu do miejsc wspólnej pracy lub biur, gdzie można przeprowadzić spotkania z partnerami biznesowymi

.

Podsumowanie

 

Imagine Offices ma spory potencjał do wykorzystania, zwłaszcza, że znajduje się w samym sercu Polski. Łódź jest obecnie uznawana za jedno z pięciu najbardziej przyjaznych biznesowi miast w Polsce. Planowane oddanie kompleksu biurowego do użytku zaplanowane jest na przełom II i III kwartału 2019 roku.

2018-08-03 14:56:43
Weryfikacja pożyczkobiorcy online - w bezpłatnym lub płatnym trybie więcej

W sieci internetowej zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że inna osoba może podszyć się pod nasze dane i wykorzystać je chociażby do wyłudzenia pożyczki. Funkcjonujące jednak na polskim rynku pozabankowym firmy pożyczkowe przeciwdziałają dos...

2018-07-25 11:52:18
Co robić, jeśli jest dług, ale nie ma pieniędzy, żeby go oddać? więcej

Zwykle w przypadku pożyczek otrzymywanych w firmach mikrofinansowych naliczany jest  wysoki odsetek -1-2% dziennie.  Nie zawsze klienci potrafią znaleźć odpowiednią kwotę na spłatę długu. Powiemy Ci, co zrobić w tej sytuacji.

 

Dl...

2018-07-17 16:07:45
Zadbaj o wizerunek swojej firmy – zadbaj o PR więcej

Komunikacja z klientem, zarówno w formie bezpośredniego dialogu, jak i informacji przekazywanych w postaci działań marketingowych to bez wątpienia jeden z najważniejszych obszarów funkcjonowania każdej firmy. Na szybko rozwijającym się, bar...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych