Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Data dodania:
2018-05-04 10:52:46

Szukasz taniej pożyczki? Być może słyszałeś, że pożyczki pozabankowe są drogie i nie warto z nich korzystać. To tylko część prawdy – w niektórych sytuacjach pożyczka z firmy pożyczkowej może być tańsza od pożyczki z banku. Dowiedz się, jak to możliwe.

 

Czy pierwsza pożyczka może być darmowa?

 

Być może słyszałeś, że firmy pożyczkowe proponują pożyczki bez dodatkowych kosztów i z oprocentowaniem wynoszącym 0 proc. Czy to prawda, że trzeba oddać dokładnie tyle, ile się pożyczyło? Owszem – to promocja, którą firmy pożyczkowe przygotowały z myślą o nowych klientach. W ten sposób próbują one zachęcić do korzystania ze swoich usług.

 

Chcesz sprawdzić, w której firmie otrzymasz pożyczkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Nie musisz odwiedzać stron internetowych poszczególnych firm – wystarczy, że zapoznasz się z rankingiem, który jest dostępny pod tym adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-za-0-zl-pierwsza-pozyczka-bez-odsetek/.

 

Czy wiesz, że z pożyczki 0 proc. możesz skorzystać więcej niż raz? Wystarczy, że przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę, złożysz wniosek do firmy, w bazie której nie widniejesz jako klient. To prosty sposób, aby pożyczyć pieniądze taniej niż w banku. Jednocześnie korzystanie z oferty tylko jednej firmy również ma swoje zalety – stali klienci mogą pożyczyć wyższe kwoty.

 

Druga pożyczka – z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

 

Zupełnie darmowa pożyczka jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli w firmie pożyczkowej składasz wniosek po raz drugi, musisz liczyć się z kosztami. Ile zapłacisz za uruchomienie pożyczki?

 

Koszty naliczane przez firmy pozabankowe są bardzo różne – w tym zakresie każdy podmiot realizuje własną politykę. Załóżmy, że potrzebujesz 2000 zł. Zakładasz, że spłacisz pożyczkę w ciągu 30 dni. Ile zapłacisz w poszczególnych firmach? Oto przykłady:

 

Jak widać na konkretnych przykładach, koszty związane z uruchomieniem pożyczek są bardzo różne. Jeżeli chcesz pożyczyć korzystnie, nie obejdzie się bez dokładnego porównania kosztów.

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

2018-10-02 14:05:15
Nie tylko jedzenie, ale i dobra zabawa - jak wybrać idealny lokal? więcej

Każdy przynajmniej kilka razy w swoim życiu staje przed koniecznością organizacji przyjęcia w lokalu. Otwartym więc pozostaje pytanie, jak wybrać najlepsze miejsce, aby przyjęcie było udane i na lata pozostało w pamięci zarówno organizatoró...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych