Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Data dodania:
2018-05-04 10:52:46

Szukasz taniej pożyczki? Być może słyszałeś, że pożyczki pozabankowe są drogie i nie warto z nich korzystać. To tylko część prawdy – w niektórych sytuacjach pożyczka z firmy pożyczkowej może być tańsza od pożyczki z banku. Dowiedz się, jak to możliwe.

 

Czy pierwsza pożyczka może być darmowa?

 

Być może słyszałeś, że firmy pożyczkowe proponują pożyczki bez dodatkowych kosztów i z oprocentowaniem wynoszącym 0 proc. Czy to prawda, że trzeba oddać dokładnie tyle, ile się pożyczyło? Owszem – to promocja, którą firmy pożyczkowe przygotowały z myślą o nowych klientach. W ten sposób próbują one zachęcić do korzystania ze swoich usług.

 

Chcesz sprawdzić, w której firmie otrzymasz pożyczkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Nie musisz odwiedzać stron internetowych poszczególnych firm – wystarczy, że zapoznasz się z rankingiem, który jest dostępny pod tym adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-za-0-zl-pierwsza-pozyczka-bez-odsetek/.

 

Czy wiesz, że z pożyczki 0 proc. możesz skorzystać więcej niż raz? Wystarczy, że przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę, złożysz wniosek do firmy, w bazie której nie widniejesz jako klient. To prosty sposób, aby pożyczyć pieniądze taniej niż w banku. Jednocześnie korzystanie z oferty tylko jednej firmy również ma swoje zalety – stali klienci mogą pożyczyć wyższe kwoty.

 

Druga pożyczka – z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

 

Zupełnie darmowa pożyczka jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli w firmie pożyczkowej składasz wniosek po raz drugi, musisz liczyć się z kosztami. Ile zapłacisz za uruchomienie pożyczki?

 

Koszty naliczane przez firmy pozabankowe są bardzo różne – w tym zakresie każdy podmiot realizuje własną politykę. Załóżmy, że potrzebujesz 2000 zł. Zakładasz, że spłacisz pożyczkę w ciągu 30 dni. Ile zapłacisz w poszczególnych firmach? Oto przykłady:

 

Jak widać na konkretnych przykładach, koszty związane z uruchomieniem pożyczek są bardzo różne. Jeżeli chcesz pożyczyć korzystnie, nie obejdzie się bez dokładnego porównania kosztów.

2018-05-15 17:28:08
Na kłopoty często potrzebny jest prawnik więcej

Nie ma takiego człowieka, który nie borykał by się z jakimiś problemami. Co prawda nie każdy ma na tyle poważne problemy, aby musiał korzystać z usług specjalistów, aczkolwiek czasami nawet małe kłopoty potrafią urosnąć do wysokiej rangi, j...

2018-05-14 10:14:16
Czym jest BIK? więcej

BIK to najważniejsza w Polsce instytucja ułatwiająca ocenę wiarygodności potencjalnych kredytobiorców. Co powinieneś o niej wiedzieć?

 

Jest rok 1991. Raczkujący po transformacji ustrojowej sektor bankowy szuka sposobów na zmni...

2018-05-04 10:52:46
Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna? więcej

Szukasz taniej pożyczki? Być może słyszałeś, że pożyczki pozabankowe są drogie i nie warto z nich korzystać. To tylko część prawdy – w niektórych sytuacjach pożyczka z firmy pożyczkowej może być tańsza od pożyczki z banku. Dowiedz się, jak...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych