Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Singiel na wakacjach

Singiel na wakacjach

Data dodania:
2017-11-28 16:01:14

Single są wśród nas. Cenią sobie wolność, niezależność i święty spokój. Lubią mieszkać samotnie i organizować sobie życie tak, jak im to odpowiada. Jedni poświęcają się pracy i karierze, inni stawiają na rozwój osobisty, jeszcze inni po prostu spokojnie żyją, pracują i wypoczywają. No właśnie – wypoczywają. Nie tylko w miejscu zamieszkania, po pracy, ale i na wakacjach. Niekiedy mają z tym pewien kłopot, bo gdy przeglądają oferty biur podróży, to okazuje się, że pokoje w wybranym hotelu są wyłącznie dwuosobowe, a więc trzeba albo słono dopłacić, albo liczyć się z dokwaterowaniem kogoś obcego.

 

Sypiając z wrogiemZ relacji singli, które można przeczytać w internecie, wynika jasno, że takie sytuacje potrafią zepsuć cały wypoczynek. Dokwaterowany współlokator może się okazać bardzo uciążliwy, a dogadanie się z nim bardzo trudne. Nie na wszystko jest sposób: jeśli np. ktoś w nocy głośno chrapie i nie daje spać osobie w drugim łóżku, to de facto nikt nic na to nie poradzi. Ktoś może mieć marudny charakter i na wszystko narzekać: hotel za mało nowoczesny, jedzenie paskudne, woda w basenie za zimna, a all inclusive to „bida z nędzą”. To też może zepsuć urlop. Możliwości takiego psucia jest bez liku.Wakacje dla singliSą na szczęście biura podróży, w których single, a także inne osoby, które lubią samotność, znajdą oferty wypoczynku obejmujące pokój jednoosobowy. Należy do nich biuro Dreamtours.pl, dostępne w internecie pod adresem http://dreamtours.pl/. Można tu znaleźć hotele zarówno z pokojami jedno-, jak i dwuosobowymi.

I hulaj dusza, bo samotny wypoczynek naprawdę ma zalety. Można na przykład zwolnić się w ogóle z obowiązku planowania tego, co się będzie robić w ciągu dnia. Usiąść w hotelowej kawiarence, zamówić cappuccino i siedzieć dowolnie długo, wpatrując się w pobliskie morze. Nikt nie oczekuje „zdecyduj się wreszcie”, nikt nie przebiera nogami, bo chce na plażę, do miasteczka albo na wycieczkę. Nie trzeba zawierać żadnych kompromisów.

 

Można spędzić czas w towarzystwie swoich ulubionych książek (choćby w czytniku), wybierać się na samotne spacery, rozmyślać do woli albo poddać się swobodnemu przepływowi myśli, jeśli to akurat jest najlepszym relaksem.

 

Można też poznać innych ludzi, a nawet wdać się w wakacyjny romans, jeśli jest ochota i jeśli jest z kim. Można, ale nie trzeba – i to jest piękne. Jednoosobowy pokój to także łazienka do wyłącznej dyspozycji samotnika, a przecież i to się liczy.

I kto wie, może na takich wakacjach nieoczekiwanie pojawi się tęsknota za kimś jeszcze nieznanym, albo nawet kimś realnym?

Trzeba po prostu spróbować, bo warto.

 

 

2018-09-18 09:09:55
Pożyczka, a kredyt. Co lepiej wybrać? więcej

Mimo że te dwa określenia często używane są zamiennie, różnica między kredytem, a pożyczką jest bardzo duża. Warto dowiedzieć się, na czym ona polega i sprawdzić, który z tych produktów będzie dla nas najlepszy. Jeśli jesteś zainteresowany...

2018-09-12 16:45:16
Czym różnią się poszczególne typy pożyczek online? więcej

Chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczka dla zadłużonych - wszyscy przynajmniej raz słyszeli te określenia, a firmy pożyczkowe online reklamują się praktycznie wszędzie. Czym jednak różnią się poszczególne rodzaje pożyczek internetowych?

 ...

2018-08-03 14:56:43
Weryfikacja pożyczkobiorcy online - w bezpłatnym lub płatnym trybie więcej

W sieci internetowej zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że inna osoba może podszyć się pod nasze dane i wykorzystać je chociażby do wyłudzenia pożyczki. Funkcjonujące jednak na polskim rynku pozabankowym firmy pożyczkowe przeciwdziałają dos...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych