Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Wiosna to czas na zmiany we wnętrzach!

Wiosna to czas na zmiany we wnętrzach!

Data dodania:
2018-04-06 10:46:23

Zima zwykle nastraja nas nieszczególnie dobrze. Jesteśmy dość leniwi i nieco ospali, najchętniej całe dnie siedzielibyśmy pod ciepłym kocem z kubkiem kawy lub herbaty w dłonie. wiosną jednak stan ten zmienia się diametralnie, wraz z pierwszymi promieniami mocniejszego słońca staje my się gotowi do aktywności.

 

Bardzo często myślimy wtedy o zmianach – odwiedzamy fryzjera, kupujemy nowe ubrania. Zmieniamy także na lepsze nasze wnętrza. W jaki sposób to zrobić? Oczywiście poprzez zastosowanie inspirujących ozdób i dekoracji naściennych!

 

Możliwości jest wiele!

 

Na pewno wieku Czytelników świetnie pamięta jeszcze czasy, w których obrazy na ścianach w domach i mieszkaniach Polaków raczej niewiele miały wspólnego z wysoką jakością wykonania, a wzory powtarzały się ciągle -  bo było ich zwyczajnie mało. Dziś jednak sytuacja zmieniał się o sto osiemdziesiąt stopni, twórcy naściennych ozdób wręcz dwoją się i troją, aby zaproponować wszystkim naprawdę interesujące egzemplarze, które odmienią ich wnętrza.

 

Co jest modne wiosną 2018 roku?

 

Gdy chodzi o świat aranżacji wnętrz, trendy zmieniają się  niczym w kalejdoskopie. Obecnie niezwykle dużym powodzeniem cieszą się motywy geometryczne, które możemy zaobserwować w bardzo dużej części polskich domów oraz mieszkań. Nie zapominamy rzecz jasna także no oryginalnych i bardzo niesztampowych wydaniach motywów kwiatowych – florystyczne wzory to zdecydowanie nie nuda, a aranżacyjny sukces!

 

Warto pomyśleć także o obrazach wieloczęściowych, one bowiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących. Tryptyki oraz dyptyki wybiera się  głównie dlatego, że można je umieszczać na ścianie na szereg sposobów. Jak najbardziej może to być metoda zalecana przez twórcę, jednak istnieje też opcja mienienia kolejności poszczególnych elementów (które przecież i tak dopasowane są pod względem stylu i kolorystyki. Dostępne na www.fototap.pl/obrazy dzieła mogą być również jeszcze inaczej potraktowane. Mowa o rozdzieleniu elementów składowych i potraktowaniu każdego z nich jako odrębnego bytu. I to nam się podoba!

2018-04-16 11:12:54
Planujesz wyjazd na majówkę? Zobacz jak go zorganizować więcej

Kalendarz 2018 roku jest wyjątkowo przychylny. Wielkimi krokami zbliża się jeden z najdłuższych weekendów w tym roku. Warto więc wykorzystać ten czas i udać się na wypoczynek. Sprawdź, jak szybko zorganizować wyjazd na majówkę.

 

O...

2018-04-06 10:46:23
Wiosna to czas na zmiany we wnętrzach! więcej

Zima zwykle nastraja nas nieszczególnie dobrze. Jesteśmy dość leniwi i nieco ospali, najchętniej całe dnie siedzielibyśmy pod ciepłym kocem z kubkiem kawy lub herbaty w dłonie. wiosną jednak stan ten zmienia się diametralnie, wraz z pierwsz...

2018-03-05 12:15:11
Kto do mnie dzwonił? Jak odkryć kto stoi za nieznanym numerem więcej

Wielu z nas z pewnością przytrafiła się sytuacja, w które nieznany numer dobijał się na nasz telefon komórkowy. Czasami było to działanie jednorazowe, czasami zdarzało się regularnie. Jeżeli mamy problem z drugą opcją, gdy wciąż na naszym t...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych