Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach

Data dodania:
2021-04-30 11:08:26

W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces i piąć się po drabinie kariery, należy dbać o swoje wykształcenie i się rozwijać. W czasach pandemii jest to jednak znacznie utrudnione. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń online, które oferuje Akademia Mistrzostwa Płacowego Na Szpilkach. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i dowiedzieć się jakie są ich zalety.

 

Założycielka Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach 

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego to projekt, który został utworzony przez Monikę Smulewicz. Ma on na celu pomoc specjalistom w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego i podniesienia kompetencji. 

 

Monika Smulewicz od ponad 20 lat interesuje się prawem obowiązującym na rynku pracy. Zajmuje się ona edukowaniem pracowników oraz kalkulacją wynagrodzeń i efektownym zarządzeniem kapitałem ludzkim. Dlatego zdecydowała się na utworzenie Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Projekt ten oferuje specjalistyczną wiedzę dotyczącą poszczególnych obszarów zarządzania w przedsiębiorstwach, a także pozwala na rozwój wewnętrznych struktur HR. 

 

Dużym udogodnieniem są szkolenia online, które są oferowane od 2017 roku. Dotyczą one prawa pracy, a także sposobu naliczania wynagrodzeń i czasu pracy. Metoda nauczania wykorzystywana w Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego, opiera się na przekazywanie wiedzy dotyczącej HR, która jest połączona ze wsparciem, a także z motywacją ze strony eksperta, a także innych uczestników szkoleń. W trakcie wielu lat funkcjonowania, kurs kadry z powodzeniem ukończyło kilka tysięcy osób. 

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego - co warto wiedzieć?

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego to bardzo ciekawy i innowacyjny projekt, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Osoby, które zdecydują się na kurs kadry i płace, zostaną wyposażone w specjalistyczną wiedzę dotyczącą HR. 

 

Wszystkie proponowane kursy stanowią idealny plan rozwoju w zakresie kompetencji twardych, postaw oraz oczekiwań rynku. Do głównych Zadań Akademii należy przede wszystkim wyposażenie uczestników w umiejętności, narzędzia i wiedzę, która przyda się do efektywnego stymulowania potencjału organizacyjnego. 

 

Absolwenci, po pozytywnym zakończeniu kursów otrzymają zaświadczenia wydane na specjalnym druku MEN i są zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Certyfikat potwierdza umiejętności dotyczące zawodów takich jak: specjalista do spraw kadr oraz specjalista do spraw wynagrodzeń. 

 

Kursy oferowane przez Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego

 

Jak wspomniano wcześniej, Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego, oferuje szereg kursów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw i zarządzania kadrami. Do najciekawszych propozycji można między innymi zaliczyć Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Jest to program, który obejmuje 9 miesięcy nauki i dotyczy zagadnień dotyczących prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, a także wszelkich procedur RODO i możliwości jakie niesie za sobą MS Excel. 

 

Kolejną propozycją jest Akademia Mistrzostwa Kadrowego, czyli kurs trwający 5 miesięcy, który jest ukierunkowany na obszar kadr związany z zatrudnianiem pracowników, a także zmianą warunków pracy i ustaleniem zasad dotyczących urlopów. Z kolei Akademia Mistrzostwa Płacowego to kurs ukierunkowany na rozwój zawodowy dotyczący płac, kalkulacji wynagrodzeń, a także ustalania wysokości zasiłków dotyczących choroby i urlopów macierzyńskich. 

 

W ofercie Akademii Na Szpilkach dostępne jest także kilka innych kursów. Np. szkolenie dotyczące urlopów i zwolnień od pracy, a także kurs pozwalający na zgłębienie tajników Excela czy zasad RODO. Kolejną propozycją jest Kurs Płac, który dotyczy zagadnień dotyczących kadr i systemu płacowego. Jego celem jest kompleksowe przygotowanie pracowników do pracy w dziale kadrowym i płacowym. 

 

Z pewnością warto wziąć udział w kursach i szkoleniach online, które są organizowane przez Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. 

 

2021-04-30 11:08:26
Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach więcej

W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces i piąć się po drabinie kariery, należy dbać o swoje wykształcenie i się rozwijać. W czasach pandemii jest to jednak znacznie utrudnione. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń on...

2021-04-20 15:10:50
Ozonator – co to jest i jakie ma zastosowania? więcej

Ozonatory to urządzenia, które stały się szczególnie popularne na początku pandemii SARS COV-19. Obecnie cieszą się coraz większą popularnością, gdyż znajdują szerokie zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Do czego...

2021-04-20 10:47:51
Jaka jest różnica między psychiatrą a psychologiem? więcej

Zdrowie psychiczne jest jednym z podstawowych czynników składających się na jakość życia. Jeszcze do niedawna aspekt ten był bagatelizowany, jednak obecnie świadomość wśród społeczeństwa w tym obszarze rośnie. Wiele osób decyduje się zadbać...