Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach

Data dodania:
2021-04-30 11:08:26

W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces i piąć się po drabinie kariery, należy dbać o swoje wykształcenie i się rozwijać. W czasach pandemii jest to jednak znacznie utrudnione. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń online, które oferuje Akademia Mistrzostwa Płacowego Na Szpilkach. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i dowiedzieć się jakie są ich zalety.

 

Założycielka Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego Na Szpilkach 

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego to projekt, który został utworzony przez Monikę Smulewicz. Ma on na celu pomoc specjalistom w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego i podniesienia kompetencji. 

 

Monika Smulewicz od ponad 20 lat interesuje się prawem obowiązującym na rynku pracy. Zajmuje się ona edukowaniem pracowników oraz kalkulacją wynagrodzeń i efektownym zarządzeniem kapitałem ludzkim. Dlatego zdecydowała się na utworzenie Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Projekt ten oferuje specjalistyczną wiedzę dotyczącą poszczególnych obszarów zarządzania w przedsiębiorstwach, a także pozwala na rozwój wewnętrznych struktur HR. 

 

Dużym udogodnieniem są szkolenia online, które są oferowane od 2017 roku. Dotyczą one prawa pracy, a także sposobu naliczania wynagrodzeń i czasu pracy. Metoda nauczania wykorzystywana w Akademii Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego, opiera się na przekazywanie wiedzy dotyczącej HR, która jest połączona ze wsparciem, a także z motywacją ze strony eksperta, a także innych uczestników szkoleń. W trakcie wielu lat funkcjonowania, kurs kadry z powodzeniem ukończyło kilka tysięcy osób. 

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego - co warto wiedzieć?

 

Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego to bardzo ciekawy i innowacyjny projekt, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Osoby, które zdecydują się na kurs kadry i płace, zostaną wyposażone w specjalistyczną wiedzę dotyczącą HR. 

 

Wszystkie proponowane kursy stanowią idealny plan rozwoju w zakresie kompetencji twardych, postaw oraz oczekiwań rynku. Do głównych Zadań Akademii należy przede wszystkim wyposażenie uczestników w umiejętności, narzędzia i wiedzę, która przyda się do efektywnego stymulowania potencjału organizacyjnego. 

 

Absolwenci, po pozytywnym zakończeniu kursów otrzymają zaświadczenia wydane na specjalnym druku MEN i są zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Certyfikat potwierdza umiejętności dotyczące zawodów takich jak: specjalista do spraw kadr oraz specjalista do spraw wynagrodzeń. 

 

Kursy oferowane przez Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego

 

Jak wspomniano wcześniej, Akademia Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego, oferuje szereg kursów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw i zarządzania kadrami. Do najciekawszych propozycji można między innymi zaliczyć Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Jest to program, który obejmuje 9 miesięcy nauki i dotyczy zagadnień dotyczących prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, a także wszelkich procedur RODO i możliwości jakie niesie za sobą MS Excel. 

 

Kolejną propozycją jest Akademia Mistrzostwa Kadrowego, czyli kurs trwający 5 miesięcy, który jest ukierunkowany na obszar kadr związany z zatrudnianiem pracowników, a także zmianą warunków pracy i ustaleniem zasad dotyczących urlopów. Z kolei Akademia Mistrzostwa Płacowego to kurs ukierunkowany na rozwój zawodowy dotyczący płac, kalkulacji wynagrodzeń, a także ustalania wysokości zasiłków dotyczących choroby i urlopów macierzyńskich. 

 

W ofercie Akademii Na Szpilkach dostępne jest także kilka innych kursów. Np. szkolenie dotyczące urlopów i zwolnień od pracy, a także kurs pozwalający na zgłębienie tajników Excela czy zasad RODO. Kolejną propozycją jest Kurs Płac, który dotyczy zagadnień dotyczących kadr i systemu płacowego. Jego celem jest kompleksowe przygotowanie pracowników do pracy w dziale kadrowym i płacowym. 

 

Z pewnością warto wziąć udział w kursach i szkoleniach online, które są organizowane przez Akademię Mistrzostwa Kadrowo - Płacowego. Z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. 

 

2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...