Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły ATAS – ferie zimowe pełne przygód!

ATAS – ferie zimowe pełne przygód!

Data dodania:
2019-11-20 15:48:38

Ferie zimowe to świetny moment, żeby się wyluzować i trochę zabawić. Jeśli więc jesteś zmęczony kilkoma miesiącami nauki i czujesz niepohamowaną żądzę przygód, sprawdź ofertę naszego biura podróży i wybierz coś dla siebie. Wśród proponowanych przez nas obozów młodzieżowych, znajdziesz pełne szaleństwa wypady narciarskie i snowboardowe organizowane na terenie Polski oraz niesamowite wyjazdy językowe, na których nie tylko zwiedzisz ciekawe zakątki Europy, ale również podszkolisz swój angielski.

 

Decydując się na ferie z ATAS, masz pewność, że czeka cię wspaniała zabawa, świetne towarzystwo i mnóstwo ciekawych doświadczeń. Gwarantujemy, że nasi pełni energii wychowawcy wciągną Cię w wir emocjonujących zabaw, ekscytujących wyzwań i niezwykłych atrakcji. Już dziś spakuj walizkę i dołącz do nas podczas najbliższej przerwy semestralnej!

 

Obozy młodzieżowe w Polsce

 

Obozy młodzieżowe organizowane przez nas w Polsce to niesamowite połączenie zabawy, przygody oraz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Nasi instruktorzy zapewniają szkolenia sportowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie ma znaczenia czy Twoja stopa jeszcze nigdy nie stanęła na nartach lub desce, czy może stok jest Twoim drugim domem – na wyjeździe organizowanym przez ATAS na pewno nie będziesz się nudził.

 

Oprócz intensywnych kursów z zakresu sportów zimowych, ATAS zapewnia uczestnikom swoich obozów wspaniałe wycieczki, połączone ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Polsce, codzienne atrakcje na terenie ośrodka oraz przede wszystkim świetne samopoczucie przez cały czas! Jeśli więc nie cierpisz nudy, ale uwielbiasz sport oraz przygody, już dziś zarezerwuj swoje miejsce na jednym z naszych zimowych obozów młodzieżowych i ciesz się najlepszymi feriami pod słońcem.

 

Wyjazdy językowe

 

Specjalnością naszej firmy atas.pl jest organizacja obozów językowych. Pragnąc przekazać dzieciom i młodzieży miłość i pasję do języków obcych, stworzyliśmy szeroką ofertę wyjazdów (polskich oraz zagranicznych), w trakcie których stosujemy autorską metodę zwaną Niestandardową Nauką Języka Angielskiego. W jej ramach staramy się w atrakcyjny sposób przekazywać wiedzę naszym podopiecznym i przede wszystkim, dbamy o jej praktyczne wykorzystanie. Nakłaniając ich do używania języka w codziennych sytuacjach, troszczymy się o to, by uczestnicy naszych obozów z łatwością wchodzili w interakcję z obcokrajowcami oraz z zaangażowaniem zaznajamiali się z ich kulturą, uczyli się ją doceniać, szanować oraz czerpać z niej to, co najlepsze. Jeżeli więc pragniesz w końcu poczuć się pewnie rozmawiając po angielsku, wybierz jeden z naszych obozów językowych i ciesz się łatwością porozumiewania się w języku obcym!

2020-06-18 16:42:21
Audyt SEM – zwiększ efektywność kampanii Google Ads więcej

Kampania Google Ads dla Twojej strony trwa już od dłuższego czasu i zastanawiasz się czy jest ona prowadzona w sposób poprawny? W tym artykule dowiesz się na jakie obszary warto jest zwrócić uwagę, by móc prowadzić optymalnie kampanię w Goo...

2020-06-08 14:48:34
Czemu ochrona przeciwsłoneczna jest tak ważna więcej

Wielkimi krokami zbliża się lato, a co za tym idzie czas wypoczynku na plażach i korzystania z kąpieli słonecznych. Słońce  dostarcza nam wiele przyjemności, jednak należy z nich korzystać w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Wystawiając s...

2020-06-04 15:09:24
Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin do Polski? więcej

Jeśli wciąż myślisz, że nie warto inwestować w towary z Chin, to pozbawiasz się szansy na rentowny biznes. Import z Chin zmienił się diametralnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Rynek Dalekiego Wschodu przestał zalewać nas produk...