Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły ATAS – ferie zimowe pełne przygód!

ATAS – ferie zimowe pełne przygód!

Data dodania:
2019-11-20 15:48:38

Ferie zimowe to świetny moment, żeby się wyluzować i trochę zabawić. Jeśli więc jesteś zmęczony kilkoma miesiącami nauki i czujesz niepohamowaną żądzę przygód, sprawdź ofertę naszego biura podróży i wybierz coś dla siebie. Wśród proponowanych przez nas obozów młodzieżowych, znajdziesz pełne szaleństwa wypady narciarskie i snowboardowe organizowane na terenie Polski oraz niesamowite wyjazdy językowe, na których nie tylko zwiedzisz ciekawe zakątki Europy, ale również podszkolisz swój angielski.

 

Decydując się na ferie z ATAS, masz pewność, że czeka cię wspaniała zabawa, świetne towarzystwo i mnóstwo ciekawych doświadczeń. Gwarantujemy, że nasi pełni energii wychowawcy wciągną Cię w wir emocjonujących zabaw, ekscytujących wyzwań i niezwykłych atrakcji. Już dziś spakuj walizkę i dołącz do nas podczas najbliższej przerwy semestralnej!

 

Obozy młodzieżowe w Polsce

 

Obozy młodzieżowe organizowane przez nas w Polsce to niesamowite połączenie zabawy, przygody oraz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Nasi instruktorzy zapewniają szkolenia sportowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie ma znaczenia czy Twoja stopa jeszcze nigdy nie stanęła na nartach lub desce, czy może stok jest Twoim drugim domem – na wyjeździe organizowanym przez ATAS na pewno nie będziesz się nudził.

 

Oprócz intensywnych kursów z zakresu sportów zimowych, ATAS zapewnia uczestnikom swoich obozów wspaniałe wycieczki, połączone ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Polsce, codzienne atrakcje na terenie ośrodka oraz przede wszystkim świetne samopoczucie przez cały czas! Jeśli więc nie cierpisz nudy, ale uwielbiasz sport oraz przygody, już dziś zarezerwuj swoje miejsce na jednym z naszych zimowych obozów młodzieżowych i ciesz się najlepszymi feriami pod słońcem.

 

Wyjazdy językowe

 

Specjalnością naszej firmy atas.pl jest organizacja obozów językowych. Pragnąc przekazać dzieciom i młodzieży miłość i pasję do języków obcych, stworzyliśmy szeroką ofertę wyjazdów (polskich oraz zagranicznych), w trakcie których stosujemy autorską metodę zwaną Niestandardową Nauką Języka Angielskiego. W jej ramach staramy się w atrakcyjny sposób przekazywać wiedzę naszym podopiecznym i przede wszystkim, dbamy o jej praktyczne wykorzystanie. Nakłaniając ich do używania języka w codziennych sytuacjach, troszczymy się o to, by uczestnicy naszych obozów z łatwością wchodzili w interakcję z obcokrajowcami oraz z zaangażowaniem zaznajamiali się z ich kulturą, uczyli się ją doceniać, szanować oraz czerpać z niej to, co najlepsze. Jeżeli więc pragniesz w końcu poczuć się pewnie rozmawiając po angielsku, wybierz jeden z naszych obozów językowych i ciesz się łatwością porozumiewania się w języku obcym!

2019-12-09 10:37:17
Jak wybrać płaszcz – kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór więcej

Płaszcze dostępne na rynku kuszą ciekawymi składami i modnymi kolorami. Każdy z nich jest inny. Jedne są tańsze, inne niebotycznie drogie. Który wybrać, żeby wyglądać świetnie, czuć się wygodnie i nie przepłacić?

 

Rodzaj płas...

2019-12-02 11:42:16
Wynajem podnośników koszowych na Mazowszu więcej

Podnośnik koszowy to jeden z tych pojazdów, który można nazwać bardzo dużym ułatwieniem dla działalności człowieka. Podnośniki koszowe świetnie sprawdzają się w branży budowlanej, ale nie tylko. Nie dziwi więc fakt, że powstaje coraz więcej...

2019-12-02 11:20:06
Jak powstaje stal wysokiej jakości? więcej

Stalowe wyroby wysokiej jakości wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki. Jedną z najważniejszych jest budownictwo. Ze stali powstają wielkopowierzchniowe obiekty, które mają wiele zastosowań w przemyśle oraz rolnictwie. Aby każda hal...