Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Biznes w centrum Łodzi

Biznes w centrum Łodzi

Data dodania:
2018-05-25 09:49:53

Łódź w ciągu kilku ostatnich lat przeszła wiele zmian wizerunkowych. Inwestycje pozwoliły na rewitalizację centrum miasta, a deweloperzy prześcigają się w budowie prestiżowych biurowców. Obecnie miasto uznawane jest za jedno z najbardziej przyjaznych dla innowacji.

 

W ciągu paru ostatnich lat w Polsce powstało wiele inwestycji biurowych. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, które się liczy. Obecnie wiele interesujących inwestycji budowanych jest w takich miastach jak Gdańsk, Łódź, Poznań, Kraków czy Wrocław. Deweloperzy dostrzegli tu przede wszystkim niewykorzystany potencjał Łodzi, która leży w samym sercu Polski, a położone nieopodal autostrady sprawiają, że łatwo stąd wszędzie się dostać.

 

Imagine Offices to jedna z inwestycji, która jeszcze czeka na swoje otwarcie. Biurowiec zlokalizowany jest tuż przy samym centrum miasta. Budynek powstał z myślą o łatwym dostępie do transportu publicznego oraz w bezpośredniej bliskości do banku, poczty czy innych usług.

 

Biurowiec Imagine jest odpowiedzią na zmieniający się świat biznesu. To nowe środowisko pracy dedykowane nowoczesnym biznesom i firmom z sektora energetyki, IT czy nowych technologii. W skład inwestycji wchodzą dwa, sześciopiętrowe budynki biurowe, które zostały przystosowane pod kątem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Biurowiec zapewnia także szereg udogodnień: miejsca parkingowe, stanowiska rowerowe, powierzchnie handlowe oraz obszary zielone.

 

Inwestor przemyślał także kwestię rozplanowania wnętrza. Oferowane są układy gabinetowe, popularne open space, układy mieszane oraz sale konferencyjne. Ma to na celu dopasowanie się do profili firm, które bardzo często potrzebują dostępu do miejsc wspólnej pracy lub biur, gdzie można przeprowadzić spotkania z partnerami biznesowymi

.

Podsumowanie

 

Imagine Offices ma spory potencjał do wykorzystania, zwłaszcza, że znajduje się w samym sercu Polski. Łódź jest obecnie uznawana za jedno z pięciu najbardziej przyjaznych biznesowi miast w Polsce. Planowane oddanie kompleksu biurowego do użytku zaplanowane jest na przełom II i III kwartału 2019 roku.

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych