Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin do Polski?

Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin do Polski?

Data dodania:
2020-06-04 15:09:24

Jeśli wciąż myślisz, że nie warto inwestować w towary z Chin, to pozbawiasz się szansy na rentowny biznes. Import z Chin zmienił się diametralnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Rynek Dalekiego Wschodu przestał zalewać nas produktami gorszej jakości. „Made in China” to synonim coraz wyższej klasy towaru. Co warto importować? Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin do Polski?

 

Zabawki z Chin

Zabawki z Chin: pomysł na biznes, czy bankructwo?

 

Import z Chin rządzi się swoimi prawami. Wymaga dokładnej znajomości tamtejszej kultury oraz biznesowych zwyczajów. Niewątpliwym atutem są również relacje z zaufanymi przedsiębiorcami i zakładami produkcyjnymi. Im więcej starań dołożysz do przygotowania i kontroli produkcji, tym bardziej będziesz zadowolony z jakości uzyskanych towarów.

 

Zabawki z Chin to jeden z najpopularniejszych produktów, sprowadzanych z tamtejszego rynku. Tak wysoka pozycja w rankingu importowanych towarów ma dwa oblicza. Z jednej strony ułatwia to proces znalezienia uczciwego zakładu, który zajmie się produkcją. Z drugiej jednak możesz liczyć na naprawdę dużą konkurencję na rynku zbytu: w tym wypadku na rynku polskim.

 

Zanim więc odpowiemy na pytanie, czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin, zalecamy, żebyś zbadał rynek. Sprawdź, czy istnieje zapotrzebowanie na tego typu towar. Jeśli tak: droga wolna! Import z Chin stoi przed Tobą otworem i z przyjemnością Ci w nim pomożemy. Jeśli nie: zastanów się dobrze, czy wybór innego typu produktów, nie przyniesie Ci więcej zysków.

 

W końcu zabawki z Chin to nie jedyny towar, który jest chętnie sprowadzany do Polski od naszego dalekiego, wschodniego „sąsiada”. Do równie popularnych produktów należą m.in.: sprzęty AGD i RTV (smartfony, słuchawki, opaski monitorujące aktywność), odzież i obuwie, a także meble, tekstylia oraz elementy dekoracyjne do wnętrz i ogrodów.

 

Import z Chin: zrób to, jak profesjonalista

 

Opłacalność sprowadzania zabawek z Chin do Polski zależy również od Twoich wyborów. Import z Chin różni się od tego, który można spotkać w innych krajach. Z doświadczenia wiemy, że Chińscy przedsiębiorcy nie pozwalają na żadne niedociągnięcia. Natomiast różnice kulturowe mogą rodzić mnóstwo nieprzyjemnych nieporozumień…

Z tego właśnie powodu pomagamy naszym partnerom w sprowadzaniu towarów z Chin: nie tylko zabawek. Od lat poznajemy tamtejszy rynek i zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wiedza na temat obyczajów, relacji i kultury. Wystarczy jeden błąd, aby wszystko przekreślić. Z drugiej strony, jeśli raz zyskasz zaufanie Chińskiego przedsiębiorcy, możesz być pewien, że nigdy na tym nie stracisz.

 

Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin?

 

Sprowadzanie zabawek z Chin do Polski zacznij od zbadania rynku. Następnie zalecamy skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy wyszukają dla Ciebie odpowiedniego sprzedawcę z Chin. To właśnie od tej decyzji zależy opłacalność Twojego biznesu. Kto wie? Może to właśnie do Ciebie będzie należało wprowadzenie na rynek Polski zupełnie nowego produktu, o którym nikt jeszcze nie słyszał?

Próbuj, kombinuj i sprawdzaj! Import z Chin to wiele możliwości, o których chętnie Ci opowiemy.

2020-11-19 14:55:38
Inwestowanie w kontrakty futures więcej

Jedną z najpopularniejszych możliwości dostępnych dla inwestorów na Forex są kontrakty futures. Zanim zdecydujesz się zainwestować realne pieniądze w instrumenty pochodne, warto najpierw poznać ich specyfikę, poczytać o możliwościach maksym...

2020-11-19 14:45:58
Pora wyposażyć się w urządzenie do szybkiego i wygodnego odkażania rąk więcej

Obecnie dużą wagę przykłada się do dezynfekowania rąk, ale stosowanie klasycznych rozwiązań okazuje się być mało efektowne. Mycie ich mydłem pod bieżącą wodą nie zapewni najwyższego poziomu higieny i ochrony przed patogenami. Dużo lepiej sp...

2020-11-02 13:28:14
Kursy księgowe i kadrowo płacowe więcej

W Polsce powstaje coraz więcej działalności gospodarczych, które wymagają prowadzenia pełnej księgowości. Podobnie jest z centrami księgowo-rozliczeniowymi, które działają w każdym większym mieście. To wszystko sprawia, że osób z wykształce...