Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Czy pożyczka pozabankowa musi być kosztowna?

Data dodania:
2018-05-04 10:52:46

Szukasz taniej pożyczki? Być może słyszałeś, że pożyczki pozabankowe są drogie i nie warto z nich korzystać. To tylko część prawdy – w niektórych sytuacjach pożyczka z firmy pożyczkowej może być tańsza od pożyczki z banku. Dowiedz się, jak to możliwe.

 

Czy pierwsza pożyczka może być darmowa?

 

Być może słyszałeś, że firmy pożyczkowe proponują pożyczki bez dodatkowych kosztów i z oprocentowaniem wynoszącym 0 proc. Czy to prawda, że trzeba oddać dokładnie tyle, ile się pożyczyło? Owszem – to promocja, którą firmy pożyczkowe przygotowały z myślą o nowych klientach. W ten sposób próbują one zachęcić do korzystania ze swoich usług.

 

Chcesz sprawdzić, w której firmie otrzymasz pożyczkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Nie musisz odwiedzać stron internetowych poszczególnych firm – wystarczy, że zapoznasz się z rankingiem, który jest dostępny pod tym adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-za-0-zl-pierwsza-pozyczka-bez-odsetek/.

 

Czy wiesz, że z pożyczki 0 proc. możesz skorzystać więcej niż raz? Wystarczy, że przy ubieganiu się o kolejną pożyczkę, złożysz wniosek do firmy, w bazie której nie widniejesz jako klient. To prosty sposób, aby pożyczyć pieniądze taniej niż w banku. Jednocześnie korzystanie z oferty tylko jednej firmy również ma swoje zalety – stali klienci mogą pożyczyć wyższe kwoty.

 

Druga pożyczka – z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

 

Zupełnie darmowa pożyczka jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli w firmie pożyczkowej składasz wniosek po raz drugi, musisz liczyć się z kosztami. Ile zapłacisz za uruchomienie pożyczki?

 

Koszty naliczane przez firmy pozabankowe są bardzo różne – w tym zakresie każdy podmiot realizuje własną politykę. Załóżmy, że potrzebujesz 2000 zł. Zakładasz, że spłacisz pożyczkę w ciągu 30 dni. Ile zapłacisz w poszczególnych firmach? Oto przykłady:

 

Jak widać na konkretnych przykładach, koszty związane z uruchomieniem pożyczek są bardzo różne. Jeżeli chcesz pożyczyć korzystnie, nie obejdzie się bez dokładnego porównania kosztów.

2019-01-07 16:59:25
Przedświąteczna gorączka trwa – zobacz, w co zaopatrzyć automaty vendingowe więcej

Coraz więcej osób dba o swoje zdrowie i zmienia swoje nawyki żywieniowe. Z tego względu, nawet w gorączce przedświątecznej obecnie znacznie mniej ludzi niż kiedykolwiek sięga po czekoladowe smakołyki, zamieniając je na smaczne i zdrowe prze...

2018-12-20 19:15:52
Krótki przewodnik, jak wybrać najlepsze witaminy dla dorosłych więcej

Stosujesz suplementy diety? Jeśli tak, znajdujesz się w gronie ponad 70%Polaków, którzy okazyjnie bądź regularnie stosują tego typu preparaty. Pomimo, iż suplementy diety nie są lekami, sięgamy po nie bardzo chętnie – pojawienie się jakichk...

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych