Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Dlaczego firmy potrzebują wirtualnej centrali telefonicznej?

Dlaczego firmy potrzebują wirtualnej centrali telefonicznej?

Data dodania:
2021-07-19 09:57:17

Wirtualna centrala telefoniczna to rozwiązanie, które znacząco usprawnia kontakt z klientami, gwarantując swobodę komunikacji oraz wspierając skuteczną sprzedaż. Jeśli szukasz rozwiązania, które umożliwia obsługę klienta przez jeden telefon, wirtualna centrala telefoniczna to coś dla Ciebie i Twojej firmy!

 

Wirtualna centrala telefoniczna to oszczędność czasu i pieniędzy

 

Wśród wielu osób wciąż pokutuje przekonanie, że wirtualne centrale telefoniczne wiążą się z inwestycją w bardzo drogie sprzęty, czasochłonnym procesem wdrażania oraz skomplikowaną obsługą. Nic bardziej mylnego! Wirtualna centrala telefoniczna nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi usługami telekomunikacyjnymi, które, owszem, były dosyć problematyczne, ale obecnie zostają wypierane przez system VoIP. Do jego uruchomienia nie potrzeba specjalnych urządzeń. Wystarczą dostępne w firmie komputery, a nawet smartfony czy tablety z dostępem do Internetu. Na urządzeniu instaluje się odpowiednie oprogramowanie lub aplikację i już można korzystać z wirtualnej centrali telefonicznej.  

 

Zapewnienie efektywnej i szybkiej obsługi klientów

 

Wirtualna centrala telefoniczna jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm, którym zależy na dobrej organizacji oraz efektywnej obsłudze klientów. Oferuje bowiem wiele przydatnych funkcji, takich jak chociażby przekierowania warunkowe, które zapewniają szybszą obsługę klienta, zwiększają wydajność pracowników i pozwalają zmniejszyć straty związane z porzuconymi połączeniami.

 

Świetnym rozwiązaniem jest także moduł kolejkowania połączeń, który automatycznie przydziela poszczególnym pracownikom połączenia przychodzące. Korzystają na tym zarówno pracownicy, dla których jest to bardzo wygodne, jak i dzwoniący do firmy klienci, którzy zostają obsłużeni jeszcze szybciej.

 

Skuteczne zarządzanie pracownikami dzięki wirtualnej centrali telefonicznej

 

Auto-provisioning, czyli automatyczna konfiguracja to rozwiązanie, które pozwala na skuteczną kontrolę pracowników w ramach wirtualnej centrali telefonicznej. Na czym to polega? Otóż w zakresie tej usługi administrator centrali telefonicznej może zarządzać wszystkimi telefonami oraz aplikacjami firmowymi z poziomu przeglądarki internetowej. Z pomocą automatycznej konfiguracji można zarówno uruchomić konto VoIP na terminalu i przygotować go do odbierania oraz wybierania połączeń, jak i wskazać adres zdalnej książki adresowej czy też skonfigurować przyciski funkcyjne.

 

Wirtualna centrala telefoniczna jako narzędzie do komunikacji wewnętrznej

 

Wirtualna centrala telefoniczna doskonale sprawdza się także do komunikacji wewnętrznej z numerami skróconymi. Można więc na co dzień korzystać z niej do przeprowadzania telekonferencji i rozmów wideo w jakości HD. VoIP posiada także opcję automatycznego identyfikowania uczestników rozmowy na podstawie numerów telefonów. Pozwala to na takie skonfigurowanie systemu, by wyłącznie pracownicy danego działu (np. działu sprzedaży) mogli zalogować się do stworzonego specjalnie dla nich pokoju. W takich spotkaniach może uczestniczyć nieograniczona ilość osób.

2021-09-23 15:19:58
Drzwi prawe i lewe - jak je rozpoznać i dobrać? więcej

Umiejętne dobranie drzwi do konkretnych pomieszczeń to dość trudne zadanie. Często domownicy stają przed sporym dylematem, ponieważ zastanawiają się w jakie rozwiązania zainwestować swoje pieniądze - drzwi prawe czy lewe. To, że klamka znaj...

2021-09-22 13:16:33
Bezprzewodowy światłowód AirFiber - najważniejsze informacje więcej

Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na zwiększenie przepustowości sieci. Warto rozważyć wdrożenie nowej technologii, aby poprawić jakość połączenia. To innowacyjne rozwiązanie, które znacznie podwyższa komfort korzystania z internetu....

2021-08-31 10:32:04
Wysokiej jakości naklejki na ścianę więcej

Decydując się na ozdoby ścienne, bardzo wiele osób skupia się na wzorach i kolorach, zapominając, jak duże znaczenie ma ich trwałość. Odpowiednie materiały i sposób naniesienia druku to gwarancja tego, że wraz z biegiem czasu można będzie p...