Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Dlaczego warto wydzierżawić ekspres do kawy?

Dlaczego warto wydzierżawić ekspres do kawy?

Data dodania:
2020-08-10 14:13:19

Ekspres do kawy jest jednym z najpotrzebniejszych urządzeń w większości pracowniczych kuchni. Kawa pobudza i poprawia humor, dlatego wielu pracowników nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy z ekspresu. Z tego powodu pracodawcy bardzo często decydują się na kupno lub dzierżawę ekspresu do kawy. W dalszej części artykułu podpowiemy, dlaczego warto zdecydować się na wynajem ekspresu. 

 

Ciągła opieka serwisowa

Aby ekspres do kawy mógł dobrze działać przez długi czas, musi być systematycznie serwisowany. Do tego potrzebne są odpowiednie środki oraz wiedza, jak zrobić to poprawnie, by nie uszkodzić sprzętu. Decydując się na dzierżawę ekspresu, płacisz nie tylko za ekspres, ale również za jego regularny serwis. Z tego powodu jednym z największych plusów dzierżawy ekspresu do kawy jest fakt, że nie będziesz musiał martwić się o jego konserwację.

Nie ponosisz jednorazowych dużych wydatków

Zakup ekspresu do kawy wiąże się ze sporym wydatkiem. W zależności od rodzaju sprzętu może być to koszt od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli zależy Ci na tym, aby w Twojej firmie znalazł się wysokiej jakości sprzęt do przyrządzania kawy, a jednocześnie nie chcesz wydawać na niego dużych pieniędzy, możesz zdecydować się na długoterminowy wynajem profesjonalnego ekspresu. Dzięki dzierżawie ekspresów do kawy w Krakowie, można w prosty sposób odciążyć budżet firmy. 

Urządzenie zastępcze na czas naprawy

Kolejną zaletą dzierżawy ekspresów jest fakt, że kiedy Twój ekspres jest w naprawie, dostaniesz od firmy zastępczy model. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na kupno ekspresu, będziesz musiał sam zadbać o urządzenie zastępcze w razie awarii lub na jakiś czas pozostawić pracowników bez dostępu do ekspresu. Na szczęście naprawa ekspresów ciśnieniowych marki Kaffit i innych dobrych firm, zlecona w profesjonalnym serwisie, nie będzie trwała długo.

Dzierżawa ekspresu - mniej problemów na głowie

Dzierżawiąc ekspres do kawy, możesz zapomnieć o kłopotliwym serwisie, zakupie części zamiennych czy problemach z transportem. Wynajem ekspresu do kawy to oszczędność czasu i pieniędzy, a dodatkowo możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu i raczenia się naprawdę pyszną kawą. Jeżeli do usługi dzierżawy zamówisz jeszcze regularne dostawy kawy od Mobilnego Baristy, to problem z brakiem kawy w biurze będziesz miał z głowy. 

2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...

2021-02-08 22:04:48
Rodzaje i zastosowanie suwnic używanych w przemyśle i logistyce więcej

Suwnice to urządzenia transportu bliskiego, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, a szczególnie w przemyśle i logistyce. Za ich pomocą możemy przenosić ładunki o dużej wadze i nieprzeciętnych gabarytach, ale tak...
2021-01-26 11:23:03
Kultowe Stoisko8 ze Świętochłowic już online więcej

Stoisko8.pl oferuje bieliznę damską i męską wysokiej jakości. Liczyć można na skorzystanie ze stacjonarnego sklepu w Świętochłowicach, jak i ze sklepu internetowego. Każdego dnia pracownicy działają z pasją i zaangażowaniem, stawiając na ci...