Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Kto do mnie dzwonił? Jak odkryć kto stoi za nieznanym numerem

Kto do mnie dzwonił? Jak odkryć kto stoi za nieznanym numerem

Data dodania:
2018-03-05 12:15:11

Wielu z nas z pewnością przytrafiła się sytuacja, w które nieznany numer dobijał się na nasz telefon komórkowy. Czasami było to działanie jednorazowe, czasami zdarzało się regularnie. Jeżeli mamy problem z drugą opcją, gdy wciąż na naszym telefonie pojawia się połączenie właśnie od tego numeru, a nie chcemy odebrać myśląc, że to zapewne kolejny pracownik call center próbujący nas przekonać do zakupu kolejnej niesamowitej oferty dostępnej wyłącznie dla nas w super promocji - możemy w takim przypadku zdecydować się na skorzystanie z wyszukiwarki internetowej numerów telefonów. Dzięki tej opcji będziemy mogli się upewnić, czy osoba wydzwaniająca należy do naszej rodziny, znajomych i ma po prostu nowy numer, czy jest to ktoś od kogo odebrać połączenia nie chcemy.

 

Jak wiedzieć bez odbierania kto do nas dzwonił z nieznanego numeru

 

Niechęć do odbierania obcych połączeń spowodowana jest różnymi powodami. Czasami ktoś z prozaicznego postanowienia nie chce odebrać, czasami boi się przed finansowymi reperkusjami, a często po prostu nie chce odbierać połączeń od numerów, których nie zna. Jednakże pytania jakie nam się nasuwają i pogłębiają nasza ciekawość, typu kto dzwonił ( kto dzwonił z nieznanego numeru na nasz telefon) są codziennością. Aby ją zaspokoić warto skorzystać z internetowych wyszukiwarek telefonicznych numerów. Wyszukiwarki te działają na zasadzie bazy danych, w której zbierane są informacje i opinie na temat danych numerów. Wchodząc na taką witrynę wpisujemy interesujący nas numer, a zaraz wyskakuje nam okienko z informacją oraz komentarzami innych użytkowników oraz ich ocenami. Często możemy także uzyskać dostęp do potencjalnej lokalizacji numeru. Jedną ze stron oferujących takie usługi jest  https://infonumer.pl Możemy na niej uzyskać wszelkie nas interesujące dane na temat nieustannie wydzwaniającego do nas numeru. Pytanie odnośnie tego kto dzwonił z nieznanego numeru uzyskuje w końcu odpowiedź.

 

Sprawdź numer przed odebraniem

 

Jeżeli dbamy o swoją prywatność warto przed odebraniem telefonu od nieznanego numeru uzyskać informacje na temat osoby do nas dzwoniącej. Często ten kto dzwonił nie jest osobą od której potrzebujemy odebrać numer, a zbierając dane na temat wydzwaniających nieznanych numerów będziemy mogli pozbyć się natarczywych telemarketerów czy innych natrętnych połączeń. Sprawdzenie numeru zajmuje naprawdę minimum naszego czasu, wystarczy wejście na stronę szybkie wpisanie numeru i przed naszymi oczami widnieją wszelkie dostępne dane na jego temat.

 

Zbieranie danych na temat nieznanych numerów a legalność

 

Sprawdzając kto dzwonił nie łamiemy żadnych norm prawnych. Dowiadywanie się i czerpanie informacji dostępnych w internecie nie ma nic wspólnego z nielegalnością, i jeżeli chcemy być spokojni i upewnić się, czyj to nieznany numer warto z takich wyszukiwarek korzystać. Da to nam niezbędną wiedzę odnośnie potencjalnych zagrożeń kryjących się za numerem lub marnowaniem naszego czasu w postaci kolejnej z rzędu rozmowy z przedstawicielem baku czy call-center. Spokojniejsi będziemy i my, i nasz telefon. 

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych