Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Mini kamera - ukryta w długopisie lub krawacie zarejestruje wszystko

Mini kamera - ukryta w długopisie lub krawacie zarejestruje wszystko

Data dodania:
2016-09-02 10:58:32

Minikamery szpiegowskie to niezwykle przydatne urządzenia, służące do gromadzenia materiałów mających być podstawą do udowodnienia czyjejś winy bądź jej braku.

 

Obecnie produkowane urządzenia mają nie tylko bardzo dobry zasięg i rozdzielczość nagrywania materiałów, lecz radzą sobie również w warunkach nocnych bez konieczności dodatkowego zasilania nawet przez całą dobę. Minikamery dostępne są w wielu naprawdę zaskakujących a dzięki temu nie budzących podejrzeń kształtach.

 

Rodzaje minikamer do zadań specjalnych

 

Pierwszą formą jest kamera bezprzewodowa z fonią, z akumulatorem i odbiornikiem, która dzięki miniaturowym rozmiarom nie jest widoczna dla przypadkowych osób. Służy ona do nagrywania niezbędnego materiału dowodowego bez zbędnych utrudnień.

 

Ciekawą nowością dostępną na rynku jest też kamera endoskopowa HD do telefonów z systemem android. Dzięki niej obserwować obiekt można przez naprawdę niewielkie szczeliny. Tego typu kamerkę da się podłączyć bezpośrednio do telefonu, dzięki czemu szybko zrobimy niezbędne zdjęcia, nagramy film czy też skorzystamy z podglądu na żywo.

 

Inną alternatywą dla stacjonarnego podglądu jest kamera miniaturowa np. MC900D. Kamera o rozmiarze centymetra kwadratowego jest trudno zauważalna, a przez to łatwa w montażu. Mimo niewielkich rozmiarów jakość nagrywania jest bardzo wysoka, więc spokojnie można jej używać nawet przy najtrudniejszych misjach.

 

Minikamery szpiegowskie zarejestrują wszystko

 

Nie zawsze daje się nagrywać materiał w jednym ustalonym z góry miejscu i tu z pomocą przychodzą przenośne minikamery szpiegowskie, które znajdziemy na stronie sklepu AlfaTronik: http://www.alfatronik.com.pl/minikamery-c-10_39.html. Ciekawą opcją jest kamerka umieszczona w spince do krawata lub w samym krawacie. Oba te urządzenia przydają się podczas spotkań biznesowych lub innych na wysokim szczeblu, szczególnie gdy chcemy nagrać dźwięki oraz obraz tego co znajduje się bezpośrednio przed nami.

 

Kolejnym rodzajem kamery jest ta ukryta w długopisie. Długopis sam w sobie nie przykuwa specjalne uwagi, a dzięki wbudowanej kamerze pozwoli on na nagranie różnych sytuacji, mających miejsce w życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli więc nie czujemy się komfortowo w pracy ze względu na mobbing lub napastowanie, warto zaopatrzyć się w ten właśnie rodzaj minikamerki.

 

W sytuacji, gdy podczas operacji śledczych niezbędna jest praca w grupie, przydatna staje się kamera taktyczna nagłowna jak np. model ER-18. Pozwala ona na swobodę działania podczas czynności służbowych, pozostawia wolne ręce i daje możliwość komunikowana się zresztą ekipy.

 

Wszystkie wyżej wymienione kamery szpiegowskie rejestrują zarówno dźwięk i obraz oraz mogą być podłączone do dowolnych rejestratorów obrazu, dzięki czemu praca z nimi jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Więcej szczegółów na ich temat można znaleźć na stronie sklepu alfatronik.com.pl.

2020-06-18 16:42:21
Audyt SEM – zwiększ efektywność kampanii Google Ads więcej

Kampania Google Ads dla Twojej strony trwa już od dłuższego czasu i zastanawiasz się czy jest ona prowadzona w sposób poprawny? W tym artykule dowiesz się na jakie obszary warto jest zwrócić uwagę, by móc prowadzić optymalnie kampanię w Goo...

2020-06-08 14:48:34
Czemu ochrona przeciwsłoneczna jest tak ważna więcej

Wielkimi krokami zbliża się lato, a co za tym idzie czas wypoczynku na plażach i korzystania z kąpieli słonecznych. Słońce  dostarcza nam wiele przyjemności, jednak należy z nich korzystać w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Wystawiając s...

2020-06-04 15:09:24
Czy opłaca się sprowadzać zabawki z Chin do Polski? więcej

Jeśli wciąż myślisz, że nie warto inwestować w towary z Chin, to pozbawiasz się szansy na rentowny biznes. Import z Chin zmienił się diametralnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Rynek Dalekiego Wschodu przestał zalewać nas produk...