Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Mini kamera - ukryta w długopisie lub krawacie zarejestruje wszystko

Mini kamera - ukryta w długopisie lub krawacie zarejestruje wszystko

Data dodania:
2016-09-02 10:58:32

Minikamery szpiegowskie to niezwykle przydatne urządzenia, służące do gromadzenia materiałów mających być podstawą do udowodnienia czyjejś winy bądź jej braku.

 

Obecnie produkowane urządzenia mają nie tylko bardzo dobry zasięg i rozdzielczość nagrywania materiałów, lecz radzą sobie również w warunkach nocnych bez konieczności dodatkowego zasilania nawet przez całą dobę. Minikamery dostępne są w wielu naprawdę zaskakujących a dzięki temu nie budzących podejrzeń kształtach.

 

Rodzaje minikamer do zadań specjalnych

 

Pierwszą formą jest kamera bezprzewodowa z fonią, z akumulatorem i odbiornikiem, która dzięki miniaturowym rozmiarom nie jest widoczna dla przypadkowych osób. Służy ona do nagrywania niezbędnego materiału dowodowego bez zbędnych utrudnień.

 

Ciekawą nowością dostępną na rynku jest też kamera endoskopowa HD do telefonów z systemem android. Dzięki niej obserwować obiekt można przez naprawdę niewielkie szczeliny. Tego typu kamerkę da się podłączyć bezpośrednio do telefonu, dzięki czemu szybko zrobimy niezbędne zdjęcia, nagramy film czy też skorzystamy z podglądu na żywo.

 

Inną alternatywą dla stacjonarnego podglądu jest kamera miniaturowa np. MC900D. Kamera o rozmiarze centymetra kwadratowego jest trudno zauważalna, a przez to łatwa w montażu. Mimo niewielkich rozmiarów jakość nagrywania jest bardzo wysoka, więc spokojnie można jej używać nawet przy najtrudniejszych misjach.

 

Minikamery szpiegowskie zarejestrują wszystko

 

Nie zawsze daje się nagrywać materiał w jednym ustalonym z góry miejscu i tu z pomocą przychodzą przenośne minikamery szpiegowskie, które znajdziemy na stronie sklepu AlfaTronik: http://www.alfatronik.com.pl/minikamery-c-10_39.html. Ciekawą opcją jest kamerka umieszczona w spince do krawata lub w samym krawacie. Oba te urządzenia przydają się podczas spotkań biznesowych lub innych na wysokim szczeblu, szczególnie gdy chcemy nagrać dźwięki oraz obraz tego co znajduje się bezpośrednio przed nami.

 

Kolejnym rodzajem kamery jest ta ukryta w długopisie. Długopis sam w sobie nie przykuwa specjalne uwagi, a dzięki wbudowanej kamerze pozwoli on na nagranie różnych sytuacji, mających miejsce w życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli więc nie czujemy się komfortowo w pracy ze względu na mobbing lub napastowanie, warto zaopatrzyć się w ten właśnie rodzaj minikamerki.

 

W sytuacji, gdy podczas operacji śledczych niezbędna jest praca w grupie, przydatna staje się kamera taktyczna nagłowna jak np. model ER-18. Pozwala ona na swobodę działania podczas czynności służbowych, pozostawia wolne ręce i daje możliwość komunikowana się zresztą ekipy.

 

Wszystkie wyżej wymienione kamery szpiegowskie rejestrują zarówno dźwięk i obraz oraz mogą być podłączone do dowolnych rejestratorów obrazu, dzięki czemu praca z nimi jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Więcej szczegółów na ich temat można znaleźć na stronie sklepu alfatronik.com.pl.

2019-12-09 10:37:17
Jak wybrać płaszcz – kilka wskazówek, które ułatwią Ci wybór więcej

Płaszcze dostępne na rynku kuszą ciekawymi składami i modnymi kolorami. Każdy z nich jest inny. Jedne są tańsze, inne niebotycznie drogie. Który wybrać, żeby wyglądać świetnie, czuć się wygodnie i nie przepłacić?

 

Rodzaj płas...

2019-12-02 11:42:16
Wynajem podnośników koszowych na Mazowszu więcej

Podnośnik koszowy to jeden z tych pojazdów, który można nazwać bardzo dużym ułatwieniem dla działalności człowieka. Podnośniki koszowe świetnie sprawdzają się w branży budowlanej, ale nie tylko. Nie dziwi więc fakt, że powstaje coraz więcej...

2019-12-02 11:20:06
Jak powstaje stal wysokiej jakości? więcej

Stalowe wyroby wysokiej jakości wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki. Jedną z najważniejszych jest budownictwo. Ze stali powstają wielkopowierzchniowe obiekty, które mają wiele zastosowań w przemyśle oraz rolnictwie. Aby każda hal...