Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic

Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic

Data dodania:
2021-05-24 21:47:07

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

Sieć w aplikacji Orange Flex – co to jest i jak działa?

 

Orange Flex to oferta komórkowa bez długoterminowych umów zamknięta w aplikacji mobilnej, którą pobierasz na telefon (ze sklepów Google Play i App Store). W apce wybierasz Plan komórkowy, który w każdej chwili możesz zmienić na inny, a także włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi – jednym kliknięciem.

 

Równie proste i wygodne są automatyczne płatności w formie subskrypcji. Po prostu podpinasz kartę płatniczą lub zasilasz BLIKIEM swoje konto Flex, z którego odciągane są opłaty. W aplikacji Orange Flex potwierdzisz też swoją tożsamość bez wizyt w salonie i dzwonienia na infolinię (wrzucasz selfie i zdjęcie dokumentu, których Orange nie przechowuje). Jeśli przenosisz numer od innego operatora lub wybierasz nowy, kartę SIM dostaniesz natomiast bezpłatną przesyłką kurierską.

 

 

Oferta Orange Flex – co dostajesz i za ile?

 

Gdy jesteś Flex, w Orange masz zawsze nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, a do tego korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez limitu danych. Do wyboru masz jeden z czterech Planów komórkowych, które różnią się wielkością paczki GB.

  1. 15 GB to 25 zł miesięcznie;

  2. 25 GB to 30 zł miesięcznie;

  3. 50 GB to 50 zł miesięcznie;

  4. 100 GB i sie

  5. 5G to 80 zł miesięcznie.

 

Dodatkowo teraz, dzięki promocji Orange Flex, z oferty możesz skorzystać ze zniżką. Jeśli przed wyborem metody płatności w Orange wpiszesz w aplikacji Flex kod FLEX3, przez pierwsze 3 miesiące płacisz 1 zł miesięcznie za dowolny Plan. Nawet ten ze 100GB i 5G!

 

Dodatkowe zalety aplikacji Orange Flex

Sieć w aplikacji Orange Flex to nie tylko elastyczna oferta i wygodne płatności. Gdy dołączysz do generacji Flex możesz też:

 

Artykuł sponsorowany

 

 

 

 

Słowa kluczowe


2021-07-19 09:57:17
Dlaczego firmy potrzebują wirtualnej centrali telefonicznej? więcej

Wirtualna centrala telefoniczna to rozwiązanie, które znacząco usprawnia kontakt z klientami, gwarantując swobodę komunikacji oraz wspierając skuteczną sprzedaż. Jeśli szukasz rozwiązania, które umożliwia obsługę klienta przez jeden telefon...

2021-06-28 11:33:23
Jak wyczarterować jacht w Chorwacji? więcej

Chorwacja to jedna z ulubionych wakacyjnych destynacji Polaków. Niskie ceny, malownicze krajobrazy oraz bogata baza turystyczna sprzyja również spędzaniu urlopu na łodzi. Wybierając się do Chorwacji, można być pewnym, że pogoda będzie najle...

2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...