Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic

Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic

Data dodania:
2021-05-24 21:47:07

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

Sieć w aplikacji Orange Flex – co to jest i jak działa?

 

Orange Flex to oferta komórkowa bez długoterminowych umów zamknięta w aplikacji mobilnej, którą pobierasz na telefon (ze sklepów Google Play i App Store). W apce wybierasz Plan komórkowy, który w każdej chwili możesz zmienić na inny, a także włączasz i wyłączasz dodatkowe usługi – jednym kliknięciem.

 

Równie proste i wygodne są automatyczne płatności w formie subskrypcji. Po prostu podpinasz kartę płatniczą lub zasilasz BLIKIEM swoje konto Flex, z którego odciągane są opłaty. W aplikacji Orange Flex potwierdzisz też swoją tożsamość bez wizyt w salonie i dzwonienia na infolinię (wrzucasz selfie i zdjęcie dokumentu, których Orange nie przechowuje). Jeśli przenosisz numer od innego operatora lub wybierasz nowy, kartę SIM dostaniesz natomiast bezpłatną przesyłką kurierską.

 

 

Oferta Orange Flex – co dostajesz i za ile?

 

Gdy jesteś Flex, w Orange masz zawsze nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE, a do tego korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez limitu danych. Do wyboru masz jeden z czterech Planów komórkowych, które różnią się wielkością paczki GB.

  1. 15 GB to 25 zł miesięcznie;

  2. 25 GB to 30 zł miesięcznie;

  3. 50 GB to 50 zł miesięcznie;

  4. 100 GB i sie

  5. 5G to 80 zł miesięcznie.

 

Dodatkowo teraz, dzięki promocji Orange Flex, z oferty możesz skorzystać ze zniżką. Jeśli przed wyborem metody płatności w Orange wpiszesz w aplikacji Flex kod FLEX3, przez pierwsze 3 miesiące płacisz 1 zł miesięcznie za dowolny Plan. Nawet ten ze 100GB i 5G!

 

Dodatkowe zalety aplikacji Orange Flex

Sieć w aplikacji Orange Flex to nie tylko elastyczna oferta i wygodne płatności. Gdy dołączysz do generacji Flex możesz też:

 

Artykuł sponsorowany

 

 

 

 

Słowa kluczowe


2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

2021-05-24 08:24:40
Jak oszczędzać na codziennych zakupach? więcej

Domowy budżet powinien być odpowiednio zaplanowany, by wystarczył na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Co jednak zrobić, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki związane z naszym hobby lub wakacjami? Poznaj kilka prostych sposobów, by zaoszczęd...