Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Planujesz wyjazd na majówkę? Zobacz jak go zorganizować

Planujesz wyjazd na majówkę? Zobacz jak go zorganizować

Data dodania:
2018-04-16 11:12:54

Kalendarz 2018 roku jest wyjątkowo przychylny. Wielkimi krokami zbliża się jeden z najdłuższych weekendów w tym roku. Warto więc wykorzystać ten czas i udać się na wypoczynek. Sprawdź, jak szybko zorganizować wyjazd na majówkę.

 

Osoby, które odpowiednio wcześnie przejrzały kalendarz i dobrze zaplanowały urlop, mogą liczyć aż na 9-dniowy weekend majowy. To wystarczająca liczba dni, aby zorganizować wyjazd zagraniczny. Przeszkodą wcale nie muszą być kwestie finansowe, ponieważ obecnie w ofercie banków znajduje się niejedna korzystna pożyczka gotówkowa. Ale od początku...

Jeżeli w planach był wyjazd do Zakopanego, zapomnij. W tym okresie większość noclegów jest już z pewnością zarezerwowana, dlatego musisz szukać innego kierunku. Dobrym rozwiązaniem jest wyjazd zagraniczny – do jednego z najbardziej popularnych kurortów. Dlaczego? Na taką wycieczkę decydują się osoby, które mają do dyspozycji więcej niż tylko 3-4 dni urlopu.

Wiedząc już, że urlop majowy spędzisz we Włoszech, w Grecji, czy innym wybranym przez Ciebie regionie, czas na rezerwację miejsca noclegowego. Tutaj masz dwa warianty do wyboru: albo poszukasz hotelu samodzielnie, albo zdecydujesz się na kompleksową ofertę biura podróży.

Chociaż ta pierwsza opcja będzie z pewnością tańsza, wyjazd organizowany przez biuro turystyczne wyeliminuje m.in. czas związany z poszukiwaniem oferty noclegowej na własną rękę.

Kosztować Cię będzie nie tylko sam wyjazd, ale również pobyt na miejscu. Dlatego musisz przygotować się na dodatkowe wydatki. Jeśli decyzja o wyjeździe na majówkę zapadła już dawno temu, pewnie dysponujesz zgromadzonymi wcześniej oszczędnościami.

Jeżeli plany urlopowe wyklarowały się niedawno i była to decyzja spontaniczna, brak pieniędzy nie jest żadną przeszkodą. W realizacji planów wyjazdowych pomoże pożyczka gotówkowa udzielana na atrakcyjnych warunkach. Decydując się na wsparcie finansowe udzielane przez banki, weź pod uwagę przede wszystkim RRSO – im niższa wartość, tym mniejszych kosztów dodatkowych możesz się spodziewać. Ciekawą opcją może okazać się Pożyczka Gotówkowa dostępna w Getin Banku, w której każdy pożyczony 1000 zł będzie kosztować Cię 50 zł rocznie (RRSO 9,7%*).

Niezależnie, jaki kierunek podróży obierasz, warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Taka polisa zabezpieczy Cię finansowo w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych, np. choroby, uszczerbku na zdrowiu czy nawet kradzieży bagażu. Koszt ubezpieczenia zależy od zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Zwykle nie jest jednak wysoki, biorąc pod uwagę fakt, że polisa będzie obowiązywać zaledwie kilka dni.

To już ostatni dzwonek, aby zorganizować wyjazd na majówkę. Nie rezygnuj z niego nawet wtedy, gdy zgromadzone oszczędności nie pozwalają w pełni pokryć kosztów (wystarczy, że zaciągniesz szybką pożyczkę gotówkową). Dzięki temu masz szansę spędzić niezapomniany urlop.

 

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,7%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2800 zł, całkowita kwota do zapłaty 3184,71 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt pożyczki w postaci prowizji bankowej wynosi 384,71 zł, 33 raty, w tym 32 miesięczne raty równe w wysokości po 96,51 zł oraz pierwsza rata wyrównawcza w wysokości 96,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.02.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych