Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Singiel na wakacjach

Singiel na wakacjach

Data dodania:
2017-11-28 16:01:14

Single są wśród nas. Cenią sobie wolność, niezależność i święty spokój. Lubią mieszkać samotnie i organizować sobie życie tak, jak im to odpowiada. Jedni poświęcają się pracy i karierze, inni stawiają na rozwój osobisty, jeszcze inni po prostu spokojnie żyją, pracują i wypoczywają. No właśnie – wypoczywają. Nie tylko w miejscu zamieszkania, po pracy, ale i na wakacjach. Niekiedy mają z tym pewien kłopot, bo gdy przeglądają oferty biur podróży, to okazuje się, że pokoje w wybranym hotelu są wyłącznie dwuosobowe, a więc trzeba albo słono dopłacić, albo liczyć się z dokwaterowaniem kogoś obcego.

 

Sypiając z wrogiemZ relacji singli, które można przeczytać w internecie, wynika jasno, że takie sytuacje potrafią zepsuć cały wypoczynek. Dokwaterowany współlokator może się okazać bardzo uciążliwy, a dogadanie się z nim bardzo trudne. Nie na wszystko jest sposób: jeśli np. ktoś w nocy głośno chrapie i nie daje spać osobie w drugim łóżku, to de facto nikt nic na to nie poradzi. Ktoś może mieć marudny charakter i na wszystko narzekać: hotel za mało nowoczesny, jedzenie paskudne, woda w basenie za zimna, a all inclusive to „bida z nędzą”. To też może zepsuć urlop. Możliwości takiego psucia jest bez liku.Wakacje dla singliSą na szczęście biura podróży, w których single, a także inne osoby, które lubią samotność, znajdą oferty wypoczynku obejmujące pokój jednoosobowy. Należy do nich biuro Dreamtours.pl, dostępne w internecie pod adresem http://dreamtours.pl/. Można tu znaleźć hotele zarówno z pokojami jedno-, jak i dwuosobowymi.

I hulaj dusza, bo samotny wypoczynek naprawdę ma zalety. Można na przykład zwolnić się w ogóle z obowiązku planowania tego, co się będzie robić w ciągu dnia. Usiąść w hotelowej kawiarence, zamówić cappuccino i siedzieć dowolnie długo, wpatrując się w pobliskie morze. Nikt nie oczekuje „zdecyduj się wreszcie”, nikt nie przebiera nogami, bo chce na plażę, do miasteczka albo na wycieczkę. Nie trzeba zawierać żadnych kompromisów.

 

Można spędzić czas w towarzystwie swoich ulubionych książek (choćby w czytniku), wybierać się na samotne spacery, rozmyślać do woli albo poddać się swobodnemu przepływowi myśli, jeśli to akurat jest najlepszym relaksem.

 

Można też poznać innych ludzi, a nawet wdać się w wakacyjny romans, jeśli jest ochota i jeśli jest z kim. Można, ale nie trzeba – i to jest piękne. Jednoosobowy pokój to także łazienka do wyłącznej dyspozycji samotnika, a przecież i to się liczy.

I kto wie, może na takich wakacjach nieoczekiwanie pojawi się tęsknota za kimś jeszcze nieznanym, albo nawet kimś realnym?

Trzeba po prostu spróbować, bo warto.

 

 

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych