Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Artykuły Wiosna to czas na zmiany we wnętrzach!

Wiosna to czas na zmiany we wnętrzach!

Data dodania:
2018-04-06 10:46:23

Zima zwykle nastraja nas nieszczególnie dobrze. Jesteśmy dość leniwi i nieco ospali, najchętniej całe dnie siedzielibyśmy pod ciepłym kocem z kubkiem kawy lub herbaty w dłonie. wiosną jednak stan ten zmienia się diametralnie, wraz z pierwszymi promieniami mocniejszego słońca staje my się gotowi do aktywności.

 

Bardzo często myślimy wtedy o zmianach – odwiedzamy fryzjera, kupujemy nowe ubrania. Zmieniamy także na lepsze nasze wnętrza. W jaki sposób to zrobić? Oczywiście poprzez zastosowanie inspirujących ozdób i dekoracji naściennych!

 

Możliwości jest wiele!

 

Na pewno wieku Czytelników świetnie pamięta jeszcze czasy, w których obrazy na ścianach w domach i mieszkaniach Polaków raczej niewiele miały wspólnego z wysoką jakością wykonania, a wzory powtarzały się ciągle -  bo było ich zwyczajnie mało. Dziś jednak sytuacja zmieniał się o sto osiemdziesiąt stopni, twórcy naściennych ozdób wręcz dwoją się i troją, aby zaproponować wszystkim naprawdę interesujące egzemplarze, które odmienią ich wnętrza.

 

Co jest modne wiosną 2018 roku?

 

Gdy chodzi o świat aranżacji wnętrz, trendy zmieniają się  niczym w kalejdoskopie. Obecnie niezwykle dużym powodzeniem cieszą się motywy geometryczne, które możemy zaobserwować w bardzo dużej części polskich domów oraz mieszkań. Nie zapominamy rzecz jasna także no oryginalnych i bardzo niesztampowych wydaniach motywów kwiatowych – florystyczne wzory to zdecydowanie nie nuda, a aranżacyjny sukces!

 

Warto pomyśleć także o obrazach wieloczęściowych, one bowiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących. Tryptyki oraz dyptyki wybiera się  głównie dlatego, że można je umieszczać na ścianie na szereg sposobów. Jak najbardziej może to być metoda zalecana przez twórcę, jednak istnieje też opcja mienienia kolejności poszczególnych elementów (które przecież i tak dopasowane są pod względem stylu i kolorystyki. Dostępne na www.fototap.pl/obrazy dzieła mogą być również jeszcze inaczej potraktowane. Mowa o rozdzieleniu elementów składowych i potraktowaniu każdego z nich jako odrębnego bytu. I to nam się podoba!

2018-10-23 08:55:52
7 grzechów głównych polskich kierowców więcej

Prawo jazdy jest jak pozwolenie na broń. W nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczne. Oto siedem grzechów głównych polskich kierowców.

 

Wymuszenie pierwszeństwa wobec pieszych

 

Choć nieustąpienie pie...

2018-10-12 11:46:24
Dach idealny – o czym należy pamiętać? więcej

Dach nad głową. Daje gwarancję bezpieczeństwa, spokój, pewność, że możemy poczuć się dobrze we własnym domu. To synonim ciepła i komfortu. I jedna z najważniejszych części budynku. Dobry dach i komin to coś, o czym powinniśmy pomyśleć już w...

2018-10-12 11:23:28
Włoska kuchnia – za co ją kochamy? więcej

Trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby fanem włoskiego jedzenia. Ze słonecznej Italii przybyła do nas pizza, makarony, owoce morza i warzywne, lekkie sałatki. Kuchnia ta ma tyle odsłon, ile regionów jest w kraju. Oto przegląd tych najpopularni...

LOGO webtree Katalog Ciekawych Stron Internetowych