Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Komputery Programowanie Programowanie C, C++, C#, Delphi, Java, PHP, HTML, CSS
http://www.dreamscometrue.xt.pl

Programowanie C, C++, C#, Delphi, Java, PHP, HTML, CSS

Opis strony
Można tu znaleźć informacje dotyczące programowania oraz wszystkiego co wiąże się z technologią informacyjną. Możesz czytać artykuły, newsy, brać udział w dyskusjach na forum a także na czacie. Znajduje się tu również mały wirtualny market, gdzie możesz brać udział w licytacjach artykułów. Aby aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu serwisu zachęcam do zarejestrowania się - dzięki temu możesz dodawać artykuły, newsy, posty na forum. Dodatkowo możesz dodawać swoje pliki (np. napisane przez Ciebie programy) oraz pobierać te, które nadesłali inni użytkownicy.
Kategoria Adres strony Data dodania
2008-07-18 22:01:42
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...