Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Nauka i edukacja Kursy i szkolenia Centrum Usług Szkoleniowych CLEVER
http://www.szkoleniarzeszow.pl

Centrum Usług Szkoleniowych CLEVER

Opis strony
AKTUALNIE PROWADZIMY NABÓR NA NASTĘPUJĄCE KURSY: · ECDL -Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy · Kurs organizacji i prowadzenia archiwum zakładowego · Kurs dla asystentki, sekretarki zarządu firmy · Język angielski zawodowy · Nowoczesne techniki sprzedaży · Kurs wyrównawczy dla dorosłych przygotowujący do pracy w magazynach, sklepach i hurtowniach · Kurs pełnej księgowości komputerowej od podstaw · Kurs uproszczonej księgowości komputerowej od podstaw · e-Obywatel · Kurs żywienia i kelnerstwa z językiem angielskim
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...