Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Motoryzacja Warsztaty Naprawa autobusów, holowanie – BTS Sp. z o.o.
http://www.bts.waw.pl

Naprawa autobusów, holowanie – BTS Sp. z o.o.

Opis strony
Jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi autobusów marki SOLARIS i JELCZ. Od wielu lat zajmujemy się obsługą codzienną, naprawami mechanicznymi i powypadkowymi autobusów miejskich i turystycznych. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych w zakresie mechaniki, elektrotechniki, pneumatyki, blacharstwa i lakiernictwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy pogotowie techniczne czynne przez 24 godziny na dobę zapewniające pomoc w miejscu awarii.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...