Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna ProAdmin
http://www.proadmin.com.pl

ProAdmin

Opis strony
Firma ProAdmin zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług informatycznych. Obejmuje on doradztwo informatyczne, instalację i konfigurację serwerów UNIX, bezpieczeństwo IT, projektowanie i wykonywanie instalacji sieci komputerowych, wdrożenia i obsługę platform VOIP opartych o centrale Asterisk oraz serwery OpenSER. Zajmujemy się także tworzeniem dedykowanego oprogramowania platform serwerowych do mass hostingu i skalowalnych usług masowych. Dla firm posiadających serwery usługowe świadczymy usługi administracji oraz konfiguracji serwerów LINUX.
Kategoria Adres strony Data dodania
2006-09-07 12:26:25
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...