Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Dla dzieci Karmelowa Szafa - O małych ubraniach i wielkim stylu
http://www.karmelowaszafa.pl

Karmelowa Szafa - O małych ubraniach i wielkim stylu

Opis strony
Szafa powstała z tęsknoty za tworzeniem rzeczy ładnych, stylowych, nie krzyczących różem czy cekinami. Z przekonania, że ubrania dziecięce też powinny być luksusowe, czyli z wysokiej jakości tkanin i solidnie wykończone. Powstała z niechęci do masowej produkcji, a z pragnienia indywidualnego podejścia do każdej, nawet najmniejszej klientki, tak by dać jej wymarzoną sukienkę wymyśloną tylko niej i projektowaną z myślą o tym co lubi. W Szafie powstają ubrania wyłącznie dla dziewczynek, bo jesteśmy zdania, że każda kobieta, nawet ta mała, potrzebuje swojej, indywidualnej marki. Wszystkie sukieneczki, spódniczki czy też płaszczyki wykańczane są ręcznie.
Kategoria Adres strony Data dodania
2014-05-08 09:02:42
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl