Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Elektronika Pomiardobiegu.pl - Pomiar dobiegu
http://www.pomiardobiegu.pl

Pomiardobiegu.pl - Pomiar dobiegu

Opis strony
Pomiar dobiegu służy do spotosowania w układach zabezpieczających maszyny i strefy niebezpieczne, elektroczułych urządzeń ochronnych takich jak kurtyny, bariery, skanery, maty naciskowe, oburęczne przyciski sterujące, osłony bez funkcji ryglowania, wymaga od tych układów odpowiedniego czasu reakcji. Taki stan jest spowodowany prostym faktem - urządzenia te nie odgradzają fizycznie operatora lub osób znajdujących się w pobliżu takich niebezpiecznych miejsc, od samego rejonu zagrożenia (to znaczy że nie zatrzymają nikogo kto będzie próbował wtargnąć do takiej strefy, jedynie wykryją moment kiedy do niej wtargnie).
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...