Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Nauka i edukacja Języki obce Angielski24.edu.pl - Nauka angielskiego Warszawa Białołęka
http://www.angielski24.edu.pl

Angielski24.edu.pl - Nauka angielskiego Warszawa Białołęka

Opis strony
Szkoła języków obcych działająca w Warszawie na Tarchominie. Nabory do klas/grup językowych - klasa IV, klasa V, klasa VI oraz gimnazjum. Kursy intensywne - Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny lekcyjnej. Kursy standardowe - Zajęcia 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej. Dzieci ze szkoły podstawowej nr 342 na ulicy Strumykowej są odbierane ze szkoły i na żądanie rodziców odprowadzane z powrotem. Grupy dla młodzieży od 12 roku życia do 16 roku życia. W trakcie zajęć dzieci i młodzież są przygotowywane do międzynarodowych Egzaminów (KET, PET, FCE, CAE)
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...