Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Biura rachunkowe Kpsterling.pl - Biuro Rachunkowe Rzeszów
http://kpsterling.pl

Kpsterling.pl - Biuro Rachunkowe Rzeszów

Opis strony
Kancelaria Podatkowa Sterling oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę księgową dla firm. Świadczymy usługi z zakresu reprezentacji firm w urzędzie skarbowym oraz ZUS i GUS, prowadzenie pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów a także obsługę kadrowo-płacową. Nasi klienci to głównie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością a także osoby prowadzące działalność gospodarczą. Dla naszych klientów oferujemy darmową optymalizację podatkową a także doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...