Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Transport Którą taksówkę polecacie? - teletaxi.pl
http://www.teletaxi.pl

Którą taksówkę polecacie? - teletaxi.pl

Opis strony
Portal internetowy Tele Taxi to wyjątkowe rozwiązanie dla osób, które w swoim mieście lub w jakimkolwiek innym miejscu w Polsce chcą szybko znaleźć i zamówić dla siebie taksówkę. Koniecznie już teraz warto wypróbować możliwości tego portalu, albowiem po wpisaniu lokalizacji otrzyma się pełną listę dostępnych w nim firm pod względem jakościowym oraz cenowym. Sprawdź już dziś, jak działa ten nowoczesny portal.
Kategoria Adres strony Data dodania
2014-07-28 15:56:56
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...