Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Komputery Applefix.pl - serwis apple, nieautoryzowany serwis apple
http://applefix.pl

Applefix.pl - serwis apple, nieautoryzowany serwis apple

Opis strony
Najlepszy serwis apple w Polsce, na dolnym śląsku a na pewno we Wrocławiu. Serwis Apple fix zajmuje się pogwarancyjną naprawą sprzętu Apple. Specjalizujemy się w naprawach Ipad, iphone, macbook, imac. Serwisujemy sprzęt Apple który uległ zalaniu, zniszczeniu, wymieniamy pęknięte ekrany lcd, szybki w ipad, iphone, macbook. Applefix to profesjonalny serwis naprawy ipad, iphone, macbook, imac. Naprawa Laptopów Apple, macbook, macbook air, macbook pro to nasza specjalność. Nie działający Ipad, z pękniętą szybką to nasz chleb codzienny. Nie uruchamiający iphone po zalaniu to nasza specjalność.
Kategoria Adres strony Data dodania
2014-08-17 10:29:16
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...