Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Biura nieruchomości Mertis - nowe mieszkania w Bydgoszczy
http://mertis.com.pl

Mertis - nowe mieszkania w Bydgoszczy

Opis strony
Mertis jest brokerem inwestycji deweloperskich który oferuje najszerszą ofertę nowych mieszkań w Bydgoszczy. Posiadamy w aktualnej sprzedaży ponad 30 inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy, Osielska, Fordonu oraz powiatu Bydgoszcz. Blisko 1000 ofert nowych mieszkań na sprzedaż, w jednym miejscu, bez prowizji, umów i pośredników. W naszej ofercie znajdują się nowe mieszkania, nowe domy jednorodzinne, kawalerki, bliźniaki, działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinna, lokale użytkowe w inwestycjach deweloperskich.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Polecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...