Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi dla ludności Piotr Ciepierski
http://www.bcsplegal.pl

Piotr Ciepierski

Opis strony
Partner w spółce Bobiński Ciepierski Schwartz Partnerzy Spółka Adwokacka z siedzibą w Poznaniu. Adwokat o dużym doświadczeniu w zakresie postępowania upadłościowego, obsługi procesów inwestycyjnych, prowadzący między innymi audyty prawne. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, spółek handlowych, administracyjnym oraz prawie spółdzielczym i zamówień publicznych. Posiada doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych, także w zakresie standardów FIDIC. Zakładał szereg podmiotów w tym spółki osobowe, kapitałowe oraz fundacje i stowarzyszenia. Zna język francuski. Prowadził obsługę prawną wielu spółek z francuskiego obszaru językowego.
Kategoria Adres strony Data dodania
2015-02-19 13:21:54
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...