Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Dom i ogród Budownictwo Przedsiębiorstwo wielobranżowe JAK SP. Z O.O. - okna dachowe Olsztyn
http://jak2002.pl

Przedsiębiorstwo wielobranżowe JAK SP. Z O.O. - okna dachowe Olsztyn

Opis strony
„Jak” Sp. z o.o. to wielobranżowe przedsiębiorstwo z branży budowlanej, a proponuje głównie wszechstronne usługi z zasięgu instalacji innowacyjnych układów pozyskiwania energii odnawialnej za pośrednictwem gruntowych bądź wodnych pomp ciepła, montażu ogrzewania bądź chłodzenia podłogowego. Firma jest również producentem wysokiej jakości, skutecznych pokryć dachowych w formie blachy, blacho-dachówki oraz dachówek ceramicznych i cementowych. Oferta „Jak” Sp. z o.o. dotyczy też rozmaitego rodzaju okien dachowych oraz akcesoriów do ich montażu. Całkowita propozycja wyrobów oraz usług wraz z przykładowymi realizacjami osiągalne są na stronie www.
Kategoria Adres strony Data dodania
2015-04-01 14:05:53
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...