Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Turystyka Kwatery prywatne Kwaterypracowniczekrakow.pl - Kwatery pracownicze Kraków
http://kwaterypracowniczekrakow.pl

Kwaterypracowniczekrakow.pl - Kwatery pracownicze Kraków

Opis strony
Kwatery pracownicze oferowane przez Państwa Waśniowskich zapewniają nocleg nawet dla 110 osób jednocześnie. Pokoje w hotelu pracowniczym zostały przygotowane pod wysoki standard. Obecnie większość pomieszczeń jest po remoncie. Oprócz standardowego wyposażenia pomieszczeń w szafy i łóżka, dla wynajmujących udostępniono także telewizję satelitarną i dostęp do internetu w całym hotelu. Kwatery pracownicze zostały podzielone na pokoje od 1 do 5 osób jednocześnie. Wszystkie budynki hotelowe znajdują się w dogodnej lokalizacji przy wjeździe do Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej co znacznie ułatwia dojazd do dowolnego miejsca w Krakowie.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl