Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi dla firm Regulaminy dla sklepów i serwisów internetowych RegReg.pl
http://www.regreg.pl

Regulaminy dla sklepów i serwisów internetowych RegReg.pl

Opis strony
Serwis regreg.pl umożliwia zamówienie usług prawnych dla przedsiębiorców z branży e-commerce. W zakres usług świadczonych za pośrednictwem serwisu wchodzą m.in. sporządzanie regulaminów dla sklepów internetowych, sporządzanie regulaminów dla serwisów internetowych, sporządzane dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych oraz udzielanie porad prawnych. Serwis umożliwia także złożenie zamówienia na świadczenie obsługi prawnej dla przedsiębiorców z e-commerce. Obsługa prawna jest świadczona przez operatora serwisu - Kancelarię Radcy Prawnego z Wrocławia. Zespół serwisu posiada bogate doświadczenie świadczeniu ww. usług, sporządzał już bowiem dokumentacje dla wielu przedsiębiorców, w tym z portali ogłoszeniowych, aukcyjnych, autorskich portali internetowych, różnego rodzaju sklepów internetowych. Każdy z regulaminów sklepu bądź serwisu jest dokładnie weryfikowany pod kątem zgodności z prawem przez doświadczonego radcę prawnego. Więcej informacji odnośnie naszych usług oraz zespołu regreg.pl można odnaleźć na stronie internetowej.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...