Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Dom i ogród Budownictwo Domus-sklep.pl - Płytki podłogowe
http://domus-sklep.pl

Domus-sklep.pl - Płytki podłogowe

Opis strony
Domus zajmuje się sprzedażą i dystrybucja ceramiki użytkowej. Istotną cześć naszej oferty stanowią „płytki podłogowe”. Celowo używamy cudzysłowu ponieważ kafelki które w teorii przeznaczone są do układania tylko na posadzkę, można bez najmniejszego problemu montować również na ścianach. Wydaje się więc, że lepszym określeniem byłaby ceramika uniwersalna... Niemniej należy pamiętać że zasada ta nie dotyczy płytek typowo ściennych. Nie zaleca się układania tego rodzaju ceramiki na podłodze. Ich powierzchnia może nie poradzić sobie z ruchem pieszych i w bardzo krótkim czasie może ulec ona przetarciu odsłaniając znajdujący się pod nią podkład. Domus Ceramika nigdy nie podaje parametrów mówiących o stopniu odporności na ścieranie dla kafelków montowanych tylko i wyłącznie na ścianach.
Kategoria Adres strony Data dodania
2015-09-11 11:37:44
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

2021-05-24 08:24:40
Jak oszczędzać na codziennych zakupach? więcej

Domowy budżet powinien być odpowiednio zaplanowany, by wystarczył na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Co jednak zrobić, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki związane z naszym hobby lub wakacjami? Poznaj kilka prostych sposobów, by zaoszczęd...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl