Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Sport Pływanie Nauka pływania Warszawa - kamilgalazka.pl
http://kamilgalazka.pl

Nauka pływania Warszawa - kamilgalazka.pl

Opis strony
Warszawski trener pływania Kamil Gąska oferuje swym klientom między innymi trening sportowy z zakresu pływania oraz triathlonu. Jest to trening, jaki jest prowadzony w oparciu o indywidualne predyspozycje i parametry fizjologiczne zawodnika. Polega to na video analizie techniki zawodnika, ustalaniu indywidualnego zakresu treningowego, czy też bieżącym układaniu planów treningowych. Więcej informacji na stronie www.
Kategoria Adres strony Data dodania
2015-11-13 11:31:18
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...