Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Dom i ogród Budownictwo Górażdże - betoniarnia
http://www.gorazdze.pl

Górażdże - betoniarnia

Opis strony
Firma Górażdże Beton jest jednym z największych na polskim rynku producentem betonu – posiada 61 wytwórni rozmieszczonych na terenie całego kraju. Każda z nich ma wdrożony własny system zachowania jakości – ZKP. Zakłady firmy Górażdże Beton produkują zarówno beton towarowy zwykły (w konsystencjach od S1 do S5 i w klasach wytrzymałości od C8/10 do C55/67), jak i betony specjalne, takie jak np.: - Quick Floor – specjalistyczny samopoziomujący jastrych na bazie cementu – schnie w 24h, nie wymaga zbrojenia, sprawdza się przy wypełnianiu szczelin. - East Bet – nowoczesny beton zamozagęszczający (sam się odpowietrza i zagęszcza pod własnym ciężarem), nie wymagający wykańczania, doskonały do odlewania różnych kształtów, nawet tych bardziej skomplikowanych - Poriment – masa wyrównawczo-termoizolacyjna – szybko schnie, dobrze izoluje i jest leka, doskonała do stosowania przy izolacji termicznej i akustycznej - EkoCreate – beton przyjazny środowisku – przy jego produkcji oraz doborze składników zastosowano rygorystyczne normy środowiskowe. Można go używać wszędzie tam, gdzie normalny beton – posiada takie same parametry techniczne.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

2021-05-24 08:24:40
Jak oszczędzać na codziennych zakupach? więcej

Domowy budżet powinien być odpowiednio zaplanowany, by wystarczył na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Co jednak zrobić, jeżeli planujemy dodatkowe wydatki związane z naszym hobby lub wakacjami? Poznaj kilka prostych sposobów, by zaoszczęd...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl