Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Gastronomia Skazka - jedzenie na telefon
http://skazka.pl

Skazka - jedzenie na telefon

Opis strony
Skazka oferuje unikalne dania z zakresu kuchni rosyjskiej, ukraińskiej - z dowozem na terenie całej Warszawy. Szczególnie w dzielnicach Wola i Śródmieście nasza oferta jest o tyle atrakcyjne, że w promieniu 3 km od naszego lokalu dostawa jest darmowa - niezależnie od wielkości zamówienia. Wszystkie nasze dania przygotowujemy z pełnym zaangażowaniem. Wszystko gotujemy samodzielnie, wyłącznie przy użyciu składników najwyższej jakości. Dysponujemy doskonałym doświadczeniem w gastronomii. Do naszych największych hitów należą zdecydowanie - pielmieni, barszcz ukraiński, manty, beef stroganoff. Oferujemy również dania z zakresu kuchni bezglutenowej - zwłaszcza polecamy uwadze nasze pierogi bezglutenowe, ciasto do których jest naszym autorskim opracowaniem. Manty to duże pierogi z nadzieniem mięsnym - robione na parze. Jest to narodowe danie państw Azji Centralnej. Pielmieni - małe pierożki z mięsnym nadzieniem - w naszym wykonaniu wyłącznie z mięsem wołowym. Nie stosujemy wieprzowiny. Nasz barszcz ukraiński to wielka opowieść o kuchni wschodu. Znajdziemy w nim kilkanaście (a być może nawet kilkadziesiąt) składników. Technologię gotowania barszczu mamy opanowaną do perfekcji. Obok rozwożenia jedzenia oferujemy również usługi cateringowe, organizację imprez, jedzenie na uroczystości - jesteśmy w tym zakresie kompleksowo przygotowani do działania. Mamy za sobą udane duże realizacje.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl