Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Transport Transportowe-uslugi.pl - Usługi transportowe Katowice
http://www.transportowe-uslugi.pl

Transportowe-uslugi.pl - Usługi transportowe Katowice

Opis strony
Firma Usługi Transportowe działa w branży już od 1989 roku. Oferujemy Państwu transport na terenie Katowic oraz na całym Śląsku. Ponadto nasze taxi bagażowe wykonuje usługi transportowe na terytorium całego kraju. Nasze usługi transportowe wyróżnia: Fachowość, niezawodność oraz przystępne ceny. Dbamy o punktualność i zadowolenie naszych klientów. Usługi Transportowe dysponują samochodem Mercedes Sprinter 412, który posiada zabudowę kontenerową wraz z windą załadowczą. Parametry pojazdu: ładowność przewożonych ładunków do 2 ton. Nośność windy do 750 kg. Wymiary kontenera: dł. 4.45 m, szer. 2.10 m, wys. 2 m. Wewnątrz pojazdu znajdują się pasy do mocowania ładunków. Na cenę usługi wykonywanej przez nasze taxi bagażowe składa się kilka czynników: -Ilość czasu potrzebna do wykonania usługi transportowej -Dystans trasy do pokonania w km -Ewentualna pomoc przy załadunku oraz rozładunku
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...