Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Rozrywka Wesela i śluby Flair Company
http://flaircompany.com

Flair Company

Opis strony
Chcesz aby Twoje przyjęcie było niezapomniane? Pokaz Flair-show na pewno urozmaici twój bankiet! Naszą specjalnością jest oprawa cateringowa zaplecza barowego na różnego typu eventach. Atrakcje na imprezę jakimi są open bary, bary lodowe, fontanny alkoholowe, czekoladowe, szkolenia flair, warsztaty barmańskie, bar consulting mogą w 100% zapewnić powodzenie Waszego spotkania biznesowego, bankietu czy wesela. Ponadto niesamowite pokazy barmańskie na najwyższym poziomie w stylu Flair, w pełni zasługujące na miano widowisk o charakterze artystycznym. Show polega na efektywnym przyrządzaniu drinków przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i innym sprzętem barmańskim. Pokazy barmańskie będą doskonałym urozmaiceniem Twojego eventu. Dopełnieniem całości są widowiskowe projekcje pirotechniczne oraz pokazy z ogniem. Nasz team tworzą specjaliści dla których priorytetem jest profesjonalna obsługa imprez, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając naszą firmę możesz być pewny wspaniałego show oraz niezapomnianej i sympatycznej atmosfery. Już dziś zażyj nutkę luksusu!
Kategoria Adres strony Data dodania
2016-12-06 16:20:30
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...