Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg województw Wielkopolskie Green Hunting
https://green-hunting.pl

Green Hunting

Opis strony
Firma Green Hunting prowadzi działalność jako biuro polowań, które powstało w 1992 roku. Zajmuje się między innymi organizowaniem polowań. Rocznie zwykle organizuje je dla kilku tysięcy myśliwych. Jednak to nie wszystko, ponieważ w ramach prowadzonej działalności specjalizuje się w skupowaniu poroży jeleniowatych – jelenia, sarny, daniela i łosia. Co więcej, samodzielnie dojeżdża do klientów i odbiera poroża. Miejsce zamieszkania klienta nie ma tu najmniejszego znaczenia, ponieważ Green Hunting działa na terenie całej Polski. Posiada odpowiednie pojazdy i kierowców. Zapewnia klientom płatność gotówką. Nie ma znaczenia, w jakim stanie są poroża – zdrowe, połamane, ciemne, jasne, lakierowane, zleżałe, w postaci ścinek czy odpadów poprodukcyjnych – skupuje wszystkie. Warto również podkreślić, że Green Hunting jest jedną z największych firm z tej branży.
Kategoria Adres strony Data dodania
2017-09-11 10:59:36
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...