Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Inne Inne Oprogramowanie dla biznesu
https://odl.com.pl

Oprogramowanie dla biznesu

Opis strony
ODL Sp. z o.o. to firma, która tworzy profesjonalne oprogramowanie dla biznesu. Działa na rynku od dwudziestu pięciu lat oraz posiada kompetentnych pracowników, z długim stażem i doświadczeniem. Motto firmy brzmi "Make IT better" i tego właśnie trzymają się w swojej pracy na rzecz klienta. Więcej informacji o ich pracy oraz usługach można znaleźć na stronie internetowej www.odl.com.pl, na blogu firmowym lub w siedzibie firmy - ul. Cokołowa 41, 01-384 Warszawa. ODL stworzyło oprogramowanie dla firm handlowych - System ERP ODL. Dla firmy bardzo ważne są preferencje oraz potrzeby klientów, dlatego każdy prezentowany przez nich program do prowadzenia firmy jest doskonale przetestowany oraz przeanalizowany pod każdym kątem. Firma zapewnia kompleksową oraz optymalną pomoc w najgłówniejszych obszarach działania firmy. Zajmują się między innymi finansami, księgowością, e-commerce, sprzedażą detaliczną, jak również innymi, ważnymi kwestiami dotyczącymi prawidłowego funkcjonowania firmy w biznesie. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży IT pozwala firmie ODL na coraz lepsze dostosowywanie tworzonego przez nich oprogramowania do wymagań klientów oraz panujących obecnie na rynku trendów.
Kategoria Adres strony Data dodania
2018-06-08 18:20:58
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl