Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki proRodzinny pl - prawo pracy dla rodziców oraz kobiet w ciąży
http://prorodzinny.pl

proRodzinny pl - prawo pracy dla rodziców oraz kobiet w ciąży

Opis strony
Wszystko o przepisach kodeksu pracy dla kobiet w ciąży oraz rodziców w okresie rodzicielstwa. W serwisie w szczegółach wyjaśniamy zagadnienia urlopów związanych z rodzicielstwem (urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, wychowawczego oraz ojcowskiego). Podpowiemy jak zaplanować te urlopy aby wykorzystać je w maksymalnym możliwym wymiarze. Dowiesz się co to jest zasiłek macierzyński, zasiłek opiekuńczy, zasiłek chorobowy. Jak oblicza się okresy zasiłkowe. Jakie przywileje kodeks pracy przewiduje dla kobiet w ciąży w szczególności w zakresie ochrony miejsca pracy. Udostępniamy wzory wniosków. Wszystko wyjaśniamy na przykładach prostym i przystępnym językiem. Serwis jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy.
Kategoria Adres strony Data dodania
2018-07-18 22:40:32
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...