Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki niezalezniadwokaci.pl - Eksperci Prawa Karnego
http://niezalezniadwokaci.pl

niezalezniadwokaci.pl - Eksperci Prawa Karnego

Opis strony
Jesteśmy jedyną kancelarią w Polsce, która specjalizuje się w dobieraniu odpowiednich osób do konkretnych spraw karnych. W naszym zespole skupiamy profesjonalnych prawników, adwokatów, radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa karnego. Współpracujemy z ludźmi, którzy mogą realnie przyczynić się do rozwiązania postępowań. Są to między innymi osoby specjalizujące się w kontakcie z mediami, psycholodzy, detektywi oraz negocjatorzy. Zakres działania Kancelarii Ekspertów Prawa Karnego to wyłącznie sprawy karne. Nie podejmujemy się rozwiązywania spraw rozwodowych, cywilnych lub administracyjnych. Jesteśmy specjalistami w pomocy osobom, na które padło oskarżenie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszelkimi sposobami doprowadzić do uniewinnienia lub złagodzenia wyroku. Niezależni Adwokaci zajmują się przede wszystkim sprawami karnymi związanymi z nielegalnym obrotem papierosami, karno-skarbowymi, narkotykami, przestępstwami przeciwko mieniu, oszustwami oraz znęcaniem.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...