Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Prawo i podatki iuridicus.com.pl
http://iuridicus.com.pl

iuridicus.com.pl

Opis strony
Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura prezentuje pomoc oraz obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Siedziba kancelarii mieści się w Katowicach. Spółka specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, rodzinnym, karnym, administracyjnym i w prawie pracy. Przygotowuje m.in. dokumentacje prawno - geodezyjne dla celów obrotu nieruchomościami i realizuje wyceny maszyn trwale związanych z gruntem oraz rzeczy ruchomych. W celu umówienia się na spotkanie w Kancelarii prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Szczegółowe wiadomości umieszczone są na stronie internetowej.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...