Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Turystyka Apartamenty Apartament Hania Zakopane
http://zakopane-bystrawoda.pl

Apartament Hania Zakopane

Opis strony
Apartament Hania znajduje się w Zakopanem na ul. Małaszyńskiego 4. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum - zaledwie 7 minut od Krupówek. W Apartamencie składającym się z dwóch sypialni, salonu i kuchni, łazienki znajdują się dwa telewizory, zmywarka, mikrofalówka, płyta grzewcza, czajnik, toster, sztućce, zastawa. Każdorazowa dla gości przygotowana jest świeża pościel i ręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://zakopane-bystrawoda.pl/.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...