Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg województw Łódzkie Maciej Krysiak - treningi personalne
http://www.maciejkrysiak.pl

Maciej Krysiak - treningi personalne

Opis strony
Podstawową umiejętność jaką zyskasz pracując z trenerem osobistym to systematyczności oraz poprawa techniki wykonywania ćwiczeń. Zdecydowanie wzrasta Twoja ogólna wydolność i wytrzymałości a to dzięki odpowiedniej technice oddychania. Jest wiele pozytywnych aspektów jednak najważniejsze korzyści jakie otrzymasz to: zdecydowana poprawa sylwetki, redukcja masy ciała, lepsza kondycja. Moje treningi staram się prowadzić biorąc pod uwagę aktualne możliwość Twojego organizmu – nie formujemy tempa, stopniowo zwiększamy intensywności i obciążenie podczas ćwiczeń. Do dyspozycji mamy nowoczesny, klimatyzowany obiekt – sala fitness ( nigdy nie czekasz na bieżnie czy rowerek) sala do crossfit tutaj robimy redakcję i pracujemy nad wytrzymałością. Jako jedyny trener personalny oferuję bezpłatne korzystanie z obiektu – ponosisz tylko koszt naszych zajęć. Zerknij w wolnej chwili na stronę www.maciejkrysiak.pl pisze bloga na którym znajdziesz wiele wskazówek i podpowiedzi zachęcam i polecam Maciej Krysiak Twój trener osobisty.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-06-17 11:07:20
Dekoracje must have na wieczor panienski więcej

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ostatnimi czasy, tego typu imprezy, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić. Każda przyszła panna młoda marzy o tym, by przeżyć ten niezapomniany wieczór. Najczęściej...

2021-05-31 10:33:48
Czarna sukienka damska Lavard więcej

Moda damska to nie tylko ubiór, ale także styl życia. Jest ponadto manifestem społecznym i wyrazem licznych wydarzeń. Przez lata zaczęła pełnić coraz więcej ról. To moda jest przyczynkiem rewolucji i zmian światopoglądowych.

 

2021-05-24 21:47:07
Orange Flex – sieć w aplikacji bez tajemnic więcej

Atrakcyjna i elastyczna oferta komórkowa, brak zobowiązań i super wygodne płatności w formie subskrypcji? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, co to jest Orange Flex i dlaczego warto dołączyć do Generacji Flex.

 

S...

ogloszeniapubliczne.pl
waznefirmy.pl
dobredlazdrowia.pl
kontaktyfirm.pl
miastoibiznes.pl
poleconafirma.pl
ecommerce-sklep.net.pl
znajomafirma.pl
123oferta.pl
tablicaiogloszenia.pl
mojeoferty.pl
halobudowa.pl