Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Zdrowie i uroda Lekarze artroskopialodz.pl - artroskopia w Łodzi
http://artroskopialodz.pl

artroskopialodz.pl - artroskopia w Łodzi

Opis strony
Oferujemy artroskopowe leczenie schorzeń układu kostno-mięśniowego. Artroskopia to małoinwazyjna metoda zabiegowa wykonywana w warunkach sterylnej sali zabiegowej. Podczas artroskopii w stawie jest umieszczany endoskop o średnicy około 4 milimetrów w dotkniętym chorobą stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest postrzegana jako skuteczna na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zachęcamy do zapoznania treści naszej internetowej strony. Operacje artroskopowe są mniej inwazyjne dzięki czemu gwarantują dużo mniejszy odsetek komplikacji. Profesor wykonuje od trzech dekad artroskopię stawu barkowego, stawu biodrowego, łękotki, łokcia, kolana czy stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś przeprowadza również operacje rekonstrukcyjne większości więzadeł występujących w ludzkim organizmie. Rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego jest najczęstszym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na odbudowaniu więzadła i odzyskaniu zakresu funkcjonalnego stawu sprzed operacji. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej klinice z najlepszej jakości materiałów. Operacje wykonywane są w Łodzi
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...