Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Usługi dla ludności Biuro Pośrednictwa Pracy Elżbieta Soberka
https://www.soberka.pl

Biuro Pośrednictwa Pracy Elżbieta Soberka

Opis strony
Biuro Pośrednictwa Pracy Soberka oferuje atrakcyjną pracę za granicą w cieszącym się dobrą opinią niemieckim przedsiębiorstwie Abakus Personal GmbH & Co. KG. Jesteśmy certyfikowaną Agencją, co daje gwarancję najwyższej jakości usług. Zapewniamy pracę na umowie z niemieckim pracodawcą, atrakcyjne płace i inne profity finansowe, zakwaterowanie i służącego wszelką pomocą koordynatora. Zawsze dokładamy starań, by oferowana przez nas praca spełniała wymagania kandydata i była dopasowana do jego umiejętności, kwalifikacji i potrzeb. Gwarantujemy bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie w nowoczesnym i cenionym na niemieckim rynku przedsiębiorstwie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zachęcamy do przejrzenia naszych ofert pracy, gdzie rekrutujemy na stanowiska między innymi spawaczy, hydraulików, elektryków przemysłowych i budowlanych, stolarzy, monterów i inne. Do tej pory pośredniczyliśmy w 260 rozmowach o pracę, a ponad 300 osób dzięki nam otrzymało zatrudnienie poza granicami kraju.
Kategoria Adres strony Data dodania
2019-05-07 14:00:32
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...