Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Elektronika Chainway Polska - terminale przenośne, kolektory danych, systemy identyfikacji radiowej RFID
http://www.chainwayeurope.com

Chainway Polska - terminale przenośne, kolektory danych, systemy identyfikacji radiowej RFID

Opis strony
Systemy RFID to coraz bardziej popularna dziedzina, w której Chainway należy do światowych liderów. Innowacyjne rozwiązania w zakresie identyfikacji i śledzenia przedmiotu w oparciu o fale radiowe lub kody kreskowe staje się powoli standardem w magazynach czy firmach technologicznych. Wykorzystanie stacjonarnych czytników RFID oraz mobilnych kolektorów danych pozwala dynamicznie zarządzać zasobami w firmie i błyskawicznie reagować na wszelkie zmiany. Technologia RFID UHF doskonale wpasowuje się w wymagania e-commerce, gdzie liczy się szybkość, dokładności i jak najmniejsza ilość błędów. Podobne kryteria stają przez czytnikami RFID w branży pralniczej, gdzie na małej przestrzeni wymagana jest identyfikacja tysięcy tagów w czasie kilku sekund. Rozwiązania RFID UHF oferowane przez Chainway idealnie wpasowują się w wymienione trendy. Gwarantując szybkość, dokładność i przede wszystkim mobilność. Systemy radiowe to przyszłość, która pozwoli jeszcze lepiej funkcjonować firmom odzieżowym w zakresie kontroli produktów, inwentaryzacj, czy zarządzania w łańcuchu dostaw.
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...