Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Firmy wg branż Budownictwo Halbiniak.pl - wypożyczalnia sprzętu budowlanego
http://halbiniak.pl

Halbiniak.pl - wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Opis strony
Firma Halbiniak z miejscowości Kłomnice to dobra wypożyczalnia sprzętu budowlanego oraz usługi budowlane i remontowe dla mieszkańców Częstochowy i Radomska. Zajmuje się układaniem kostki brukowej, świadczymy remonty mieszkań i domów, a także prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. Przez lata istnienia Halbiniak zdobył duże grono zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi. Dla naszych doświadczonych pracowników kostka brukowa, jej układanie oraz remonty mieszkań nie mają tajemnic i jest to najlepszej wizytówką firmy. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Halbiniak dla klientów z Częstochowy, Radomska i Kłomnic ma do wypożyczenia następujący sprzęt budowlany: - koparka - minikoparka - koparko-ładowarka - wywrotka - zagęszczarki - młoty - elektronarzędzia Bardzo atrakcyjna oferta cenowa, a dla stałych klientów rabaty. Dla zainteresowanych świadczymy usługi ogrodnicze, zakładamy ogrody, zakładamy trawniki i prowadzimy nawadnianie ogrodów. Szczegóły oferty firmy Halbiniak na halbiniak.pl Zapraszamy!
Kategoria Adres strony Data dodania
2019-07-30 00:37:43
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2019-11-20 15:59:19
Jak nauczyć dziecka języka obcego? więcej

Naukę języka obcego najlepiej zaczynać od najmłodszych lat. Wtedy dziecko lepiej przyswaja wiedzę i ma większą szansę na perfekcyjne opanowanie i późniejszą swobodną komunikację w danym języku.

 

Od czego zacząć?

 

Ja...

2019-11-20 15:48:38
ATAS – ferie zimowe pełne przygód! więcej

Ferie zimowe to świetny moment, żeby się wyluzować i trochę zabawić. Jeśli więc jesteś zmęczony kilkoma miesiącami nauki i czujesz niepohamowaną żądzę przygód, sprawdź ofertę naszego biura podróży i wybierz coś dla siebie. Wśród proponowany...

2019-10-28 13:45:28
Jak transportować ciężkie materiały na terenie budowy? więcej

Transport ciężkiego materiału na budowie może być problematyczny zwłaszcza w przypadku trudnego podłoża i niestabilnego gruntu. Jak sobie poradzić z tym problemem?

 

Ciężki materiał na budowie – jak sobie z nim poradzić?

 ...