Strona główna Dodaj stronę Promowane firmy Regulamin Kontakt Panel administracyjny
(85) 307 00 12
Tu jesteś Strona Główna Internet pantofelek-botki.pl | sklep z obuwiem online
https://pantofelek-botki.pl

pantofelek-botki.pl | sklep z obuwiem online

Opis strony
Pantofelek - sklep z obuwiem online. Sklep charakteryzuje się dużym wyborem obuwia damskiego, między innymi: letnich balerin, szpilek, sandałków, klapków oraz zimowych: kozaków, botków, czółenek. Pantofelek jako sklep internetowy posiada również w swojej ofercie: odzież dla kobiet które poszukują atrakcyjnych cen i dobrej jakości materiałów. Nosi się je z przyjemnością. Właściciel zapewnił również swoim stałym klientom możliwość sprawdzenia produktów osobiście w stacjonarnym sklepie który otwarty jest w miejscowości Raniżów od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30 - 15:30 z dwoma wyjątkami a mianowicie: środą, kiedy to sklep przedłuża swoje otwarcie do 16:30 oraz soboty gdzie na specjalne życzenie klientów został otworzony od 11 do 16. Osoby zainteresowany tymi jakże pięknymi i różnorodnymi produktami będą miały okazję zobaczyć, przymierzyć oraz dotknąć produktów także z oferty dodatkowej w postaci: galanterii - torebek, rajstop czy nawet biżuterii która świetnie dopełni cały strój kobiecy. Pantofelek jako sklep nie tylko z obuwiem, stara się aby każdy produkt dawał zadowolenie i serdecznie zaprasza do odwiedzin.
Kategoria Adres strony Data dodania
2019-10-03 11:47:25
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy?Kliknij tutaj

Słowa kluczowePolecane firmy Zareklamuj się w naszym serwisie tutaj


2021-04-06 11:35:55
Jak działa SSL? więcej

Coraz więcej właścicieli stron internetowych decyduje się na certyfikat SSL. Kwestie bezpieczeństwa stają się bowiem istotne zarówno dla administratorów serwisów, jak i użytkowników. Wyjaśniamy, jak działa SSL.

 

Zielona kłódka...

2021-04-06 11:20:23
Druk książek w perspektywie historycznej więcej

Sam początek druku jest ściśle związany z postacią Jana Gutenberga. Nie stworzył on druku od podstaw, a jedynie skorzystał z dorobku swoich poprzedników – z wielowiekowych trudów tworzenia, udoskonalania i stosowania technik drukarskich.

...
2021-03-06 11:05:38
Telefony 5G – przygotuj się na sieć nowej generacji więcej

Sieć komórkowa piątej generacji sprawi, że internet mobilny będzie jeszcze szybszy i bardziej stabilny. Jakie możliwości daje nowa technologia? Jak z niej skorzystać? Które smartfony obsługują 5G? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

5...